Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
241 118 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia dla pierwszej i drugiej części zadania jest: transport sadzonek z zakrytym systemem korzeniowym w łącznej ilości około 3 800 000 sztuk
    Wartość umowy
    207 406 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 23.1. Przedmiotem zamówienia dla pierwszej i drugiej części zadania jest: transport sadzonek z zakrytym systemem korzeniowym w łącznej ilości około 3 800 000 sztuk
    Wartość umowy
    33 712 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Transport sadzonek z zakrytym systemem korzeniowym w ilości około 3 800 000 sztuk.

Zamawiający PGL LP Nadleśnictwo Dobrzejewice (Dobrzejewice, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Transport sadzonek z zakrytym systemem korzeniowym w ilości około 3 800 000 sztuk”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 241 118 zł. Złożono 4 oferty.

Łączna wartość umów
241 118 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    29 lipca 2026

    Termin ofert: 7 sierpnia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    01 września 2026

    2 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Publiczny Transport Samochodem Ciężarowym Szymczyk Janusz (część 1); Usługi Transportowe Marek Burak (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 241 117,78 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail