Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
975 000 zł
Umowa zawarta
14 sierpnia 2026
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
11 ofertceny: 975 000 zł – 1 955 700 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa ulicy Osiedlowej i Bocznej w Węsiorach

Zamawiający Gmina Sulęczyno (Sulęczyno, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa ulicy Osiedlowej i Bocznej w Węsiorach”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KOWALSKI. Wartość umowy: 975 000 zł. Złożono 11 ofert.

Zamawiający: Gmina SulęczynoSulęczyno, Pomorskie (powiat Kartuski →)opublikowano 1 września 2026
Wartość umowy
975 000 zł
Liczba ofert
11 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KOWALSKI (Dzierżążno), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 975 000,00 zł (umowę zawarto 14 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 11 ofert; ceny wahały się od 975 000,00 zł do 1 955 700,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail