Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
186 048 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Sikorskiego 93-94 Obejmuje wykonanie docieplenia ściany zewnętrznej płytami styropianowymi FS 15 ⅄=0,031 gr. 15cm metodą lekką mokrą przy wykonaniu robót związanych z termomodernizacją wraz z remontem balkonu oraz odtworzeniem detali archit
    Wartość umowy
    152 158 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Sikorskiego 50 Obejmuje docieplenie ściany zewnętrznej od strony podwórka styropianem Grafit EPS grub. 14 cm. o współczynniku przewodności styropianu λ = 0,032 W/m²K, w systemie lekko – mokrym trzykondygnacyjnego budynku wielorodzinnego prz
    Wartość umowy
    33 890 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Docieplenie ścian dwóch budynków gminnych administrowanych przez ZGM w rejonie ADM-5 w Gorzowie Wlkp.

Zamawiający Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Docieplenie ścian dwóch budynków gminnych administrowanych przez ZGM w rejonie ADM-5 w…”, wybierając ofertę wykonawcy PBU KOPPI Marcin Koprowski. Łączna wartość umów: 186 048 zł. Złożono 6 ofert.

Łączna wartość umów
186 048 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,2 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    15 lipca 2026

    Termin ofert: 3 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 września 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma PBU KOPPI Marcin Koprowski za łącznie 186 047,69 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W GORZOWIE WLKP.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 003161962

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Wełniany Rynek 3

1.5.2.)Miejscowość

Gorzów Wielkopolski

1.5.3.)Kod pocztowy

66-400

1.5.4.)Województwo

lubuskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL431 - Gorzowski

1.5.7.)Numer telefonu

695741735

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@zgm.gorzow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zgm.gorzow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1343875

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Budownictwo i obiekty komunalne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Docieplenie ścian dwóch budynków gminnych administrowanych przez ZGM w rejonie ADM-5 w Gorzowie Wlkp.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e4b9cd8c-8ab2-45e4-9050-b43b26161571

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00415311

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00037237/12/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.17 Docieplenie ścian dwóch budynków gminnych administrowanych przez ZGM w rejonie ADM-5 w Gorzowie Wlkp.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00342695

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

TZP-263.48.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

179041,28 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I - Sikorskiego 93-94
Obejmuje wykonanie docieplenia ściany zewnętrznej płytami styropianowymi FS 15 ⅄=0,031 gr. 15cm metodą lekką mokrą przy wykonaniu robót związanych z termomodernizacją wraz z remontem balkonu oraz odtworzeniem detali architektonicznych budynku mieszkalnego przy ul. Sikorskiego 93-94 w Gorzowie Wlkp. jed. ewid. Gorzów Wlkp., obr. ewid. 6 Słoneczne, dz. Nr 2282/2

4.5.3.)Główny kod CPV

45320000-6 - Roboty izolacyjne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

4.5.5.)Wartość części

145761,63 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II - Sikorskiego 50
Obejmuje docieplenie ściany zewnętrznej od strony podwórka styropianem Grafit EPS grub. 14 cm. o współczynniku przewodności styropianu λ = 0,032 W/m²K, w systemie lekko – mokrym trzykondygnacyjnego budynku wielorodzinnego przy ul. Sikorskiego 50 w Gorzowie Wlkp. jed. ewid. Gorzów Wlkp., obr. ewid. 5 Śródmieście, dz. Nr 2595/2

4.5.3.)Główny kod CPV

45320000-6 - Roboty izolacyjne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

4.5.5.)Wartość części

33279,65 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

152157,64 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

153131,28 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

152157,64 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PBU KOPPI Marcin Koprowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5991362361

7.3.3)Ulica

Olimpijska

7.3.4)Miejscowość

Gorzów Wielkopolski

7.3.5)Kod pocztowy

66-400

7.3.6.)Województwo

lubuskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

152157,64 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

33890,05 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

34324,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

33890,05 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PBU KOPPI Marcin Koprowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5991362361

7.3.3)Ulica

Olimpijska

7.3.4)Miejscowość

Gorzów Wielkopolski

7.3.5)Kod pocztowy

66-400

7.3.6.)Województwo

lubuskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

33890,05 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45320000-6Roboty izolacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Gorzowie Wlkp. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gorzów Wielkopolski.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 186 048 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45320000-6 (Roboty izolacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PBU KOPPI Marcin Koprowski (Gorzów Wielkopolski). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.