Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Umowa zawarta
31 sierpnia 2026
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 oferty
Kryteria wyboru
Cena60%Okres udzielonej gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja placu zabaw przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3

Zamawiający Miasto Nowy Dwór Mazowiecki (Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja placu zabaw przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3”, wybierając ofertę wykonawcy DBS BUD Sp. z o.o. Złożono 3 oferty.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 000 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 lipca 2026

    Termin ofert: 24 lipca 2026 11:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 września 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy DBS BUD Sp. z o.o. (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty.

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MIASTO NOWY DWÓR MAZOWIECKI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013270347

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Zakroczymska 30

1.5.2.)Miejscowość

Nowy Dwór Mazowiecki

1.5.3.)Kod pocztowy

05-100

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@nowydwormaz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.nowydwormaz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-140fad7d-bc61-4e3e-a4d1-c1da26eea9d9

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja placu zabaw przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-140fad7d-bc61-4e3e-a4d1-c1da26eea9d9

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00415285

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00036307/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.8 Modernizacja placu zabaw przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00332631

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WPI.271.1.28.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn

Modernizacja placu zabaw przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3. 2. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi wykonanie nawierzchni bezpiecznej wraz z podbudową na placu zabaw oraz dostawa, montaż urządzeń zabawowych i elementów małej architektury przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 przy skrzyżowaniu ul. M. Kopernika z ul. W. Kossaka w Nowym Dworze Mazowieckim na działce nr ew. 46/38 obręb 12-02. 3. Kody CPV: 45000000-7 Roboty budowlane, 45112723-9 Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw, 37535200-9 Wyposażenie placów zabaw. 4. Szczegółowy opis i zakres prac został określony w Opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 do SWZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

269001,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

320212,44 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

271037,86 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DBS BUD Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9522200004

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

300000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1591 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 195 zł1 818 393 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 585 199 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 195 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 818 393 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Nowy Dwór Mazowiecki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nowy Dwór Mazowiecki.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: DBS BUD Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.