Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
193 233 zł
Umowa zawarta
31 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 31 grudnia 2026
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remonty cząstkowe dróg gminnych masą asfaltową jako zamówienie podobne do umowy podstawowej nr 106/2025 z dnia 18.03.2025 r.

Zamawiający Gmina Środa Śląska (Środa Śląska, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Remonty cząstkowe dróg gminnych masą asfaltową jako zamówienie podobne do umowy…”, wybierając ofertę wykonawcy BITMEX Grzegorz Zygadło. Wartość umowy: 193 233 zł.

Zamawiający: Gmina Środa ŚląskaŚroda Śląska, Dolnośląskie (powiat Średzki →)opublikowano 1 września 2026
Wartość umowy
193 233 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 września 2026

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BITMEX Grzegorz Zygadło (Paczków).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 193 233,00 zł (umowę zawarto 31 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail