Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Integracja i rozbudowa systemów informatycznych, wdrożenie Systemu do Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją oraz integracja Platformy Usług Internetowych (PUI)

Zamawiający Szpital Praski p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o.o. (Warszawa, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Integracja i rozbudowa systemów informatycznych, wdrożenie Systemu do Elektronicznego…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wykonanie umowy

    24 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wykonanie umowyBieżące

    01 września 2026

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Szpital Praski p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o.o.

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 012298823

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Aleja Solidarności 67

1.4.2.)Miejscowość

Warszawa

1.4.3.)Kod pocztowy

03-401

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@szpitalpraski.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.szpitalpraski.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9c635e13-8b88-4274-a900-331d4b240f4c

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00415199

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-09-01

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

Dz.U. S: 52/2026 178207-2026

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach Inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będącej elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” KPO.

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Integracja i rozbudowa systemów informatycznych, wdrożenie Systemu do Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją oraz integracja Platformy Usług Internetowych (PUI)

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia integracja Platformy Usług Internetowych (PUI) z
systemami funkcjonującymi w infrastrukturze informatycznej Zamawiającego.
2. Celem realizacji zamówienia jest usprawnienie obiegu dokumentów w formie elektronicznej, zwiększenie dostępności
usług cyfrowych dla użytkowników oraz zapewnienie spójnej wymiany danych pomiędzy systemami informatycznymi
wykorzystywanymi przez Zamawiającego.

3.9.)Główny kod CPV

72413000-8 - Usługi w zakresie projektowania stron WWW

3.10.)Dodatkowy kod CPV

72416000-9 - Dostawcy usług aplikacyjnych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-15

4.2.)Okres realizacji zamówienia

40 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

RESQMED Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1231193614

4.3.3.)Ulica

Narciarska 30/45

4.3.4.)Miejscowość

Kraków

4.3.5.)Kod pocztowy

31-579

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

219164,85 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026-OJS/115-415784

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-25

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

219164,85 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Wykonawca zobowiązuje się do realizacji Przedmiotu umowy, o którym mowa w § 1, na swój
koszt i ryzyko w siedzibie Zamawiającego pod adres: Al. Solidarności 67, 03-401 Warszawa
w dzień roboczy w godzinach 7:00 – 15:00, w terminie 40 dni kalendarzowych od dnia zawarcia
Umowy, jednak nie później niż do 29.06.2026 roku.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72413000-8Usługi w zakresie projektowania str…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →