MODERNIZACJA POMIESZCZEŃ W ZAKŁADZIE DIAGNOSTYKI LABORATORYJNEJ
Zamawiający Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o. (Kraków, Małopolskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „MODERNIZACJA POMIESZCZEŃ W ZAKŁADZIE DIAGNOSTYKI LABORATORYJNEJ”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
14 sierpnia 2026
Termin ofert: 7 września 2026 08:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
28 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
31 sierpnia 2026
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. LUDWIKA RYDYGIERA W KRAKOWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 121188694 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Osiedle Złotej Jesieni 1 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Kraków |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 31-826 |
| 1.4.4.) | Województwo | małopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL213 - Miasto Kraków |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | asorys@rydygierkrakow.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.szpitalrydygier.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inny zamawiający
|
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Zdrowie |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00415153 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-08-31 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00392660 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 5.4. | Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu Przed zmianą | Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał co najmniej 3 roboty budowlane w formule „zaprojektuj i wybuduj” polegające na zaprojektowaniu i budowie lub zaprojektowaniu i przebudowie lub zaprojektowaniu i remoncie lub zaprojektowaniu i modernizacji pomieszczeń w Szpitalu [w rozumieniu art. 2 ust. 1 pkt. 9) ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej], na kwotę co najmniej 4 000 000,00 zł (słownie: cztery miliony złotych 00/100) brutto każdalub3 roboty budowlanew formule „zaprojektuj i wybuduj” polegające na zaprojektowaniu i budowie lub zaprojektowaniu i przebudowie lub zaprojektowaniu i remoncie lub zaprojektowaniu i modernizacji pomieszczeń w medycznym laboratorium diagnostycznym bądź w zakładzie badań diagnostycznych, na kwotę co najmniej 4 000 000,00 zł (słownie: cztery miliony złotych 00/100) brutto każda. Zamawiający dopuszcza wykazanie spełniania powyższego warunku poprzez przedstawienie 3 robót wykonanych w Szpitalu albo3 robót wykonanych w medycznym laboratorium diagnostycznym / zakładzie badań diagnostycznych albo łączone wykazanie 3 robót w dowolnej konfiguracji w Szpitalu oraz w medycznym laboratorium diagnostycznym / zakładzie badań diagnostycznych. Poprzez pojęcie jednej roboty budowlanej należy rozumieć jedną umowę z Wykonawcą. Zamawiający dokona oceny spełniania warunku dotyczącego zdolności technicznej lub zawodowej, udziału w postępowaniu w oparciu o złożone przez Wykonawcę dokumenty, o których mowa w rozdz. IXust. 1 lit. b) Specyfikacji. Po zmianie: Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał co najmniej 2 roboty budowlane w formule „zaprojektuj i wybuduj” polegające na zaprojektowaniu i budowie lub zaprojektowaniu i przebudowie lub zaprojektowaniu i remoncie lub zaprojektowaniu i modernizacji pomieszczeń w Szpitalu [w rozumieniu art. 2 ust. 1 pkt. 9) ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej], na kwotę co najmniej 4 000 000,00 zł (słownie: cztery miliony złotych 00/100) brutto każda lub 2 roboty budowlane w formule „zaprojektuj i wybuduj” polegające na zaprojektowaniu i budowie lub zaprojektowaniu i przebudowie lub zaprojektowaniu i remoncie lub zaprojektowaniu i modernizacji pomieszczeń w medycznym laboratorium diagnostycznym bądź w zakładzie badań diagnostycznych, na kwotę co najmniej 4 000 000,00 zł (słownie: cztery miliony złotych 00/100) brutto każda. Zamawiający dopuszcza wykazanie spełniania powyższego warunku poprzez przedstawienie 2 robót wykonanych w Szpitalu albo 2 robót wykonanych w medycznym laboratorium diagnostycznym / zakładzie badań diagnostycznych albo łączone wykazanie 2 robót w dowolnej konfiguracji w Szpitalu oraz w medycznym laboratorium diagnostycznym / zakładzie badań diagnostycznych. Poprzez pojęcie jednej roboty budowlanej należy rozumieć jedną umowę z Wykonawcą. Zamawiający dokona oceny spełniania warunku dotyczącego zdolności technicznej lub zawodowej, udziału w postępowaniu w oparciu o złożone przez Wykonawcę dokumenty, o których mowa w rozdz. IXust. 1 lit. b) Specyfikacji. |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-09-04 08:00 Po zmianie: 2026-09-07 08:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-09-04 09:00 Po zmianie: 2026-09-07 09:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-10-03 Po zmianie: 2026-10-06 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.