Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
248 276 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    120 294 zł
    12 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    58 880 zł
    8 ofert
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    69 101 zł
    10 ofert
Oferty w postępowaniu
30 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa wyposażenia meblowego do Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu oraz dostawa i montaż mebli biurowych na potrzeby Służby Celno-Skarbowej we Wrocławiu

Zamawiający Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa wyposażenia meblowego do Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu oraz…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 248 276 zł. Złożono 30 ofert.

Zamawiający: Dolnośląski Urząd Wojewódzki we WrocławiuWrocław, Dolnośląskieopublikowano 31 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
248 276 zł
Liczba ofert
30 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    21 lipca 2026

    Termin ofert: 29 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    31 sierpnia 2026

    12 ofert3 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Apolla Sp. z o. o. (część 1); PPUH MET-POL Adam Ossowski (część 2); Drzewiarz bis Sp. z.o.o. (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 248 275,50 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 30 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000514377

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

pl. Powstańców Warszawy 1

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

50-153

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@duw.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.duw.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://duw.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa wyposażenia meblowego do Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu oraz dostawa i montaż mebli biurowych na potrzeby Służby Celno-Skarbowej we Wrocławiu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-eb81cf3b-710b-4569-86b2-1e3dd5123a06

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00415079

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00109075/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.5 ZAKUP WYPOSAŻENIA BIUROWEGO (MEBLE, KRZESŁA, FOTELE ITP.)

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00353459

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

AL-OZP.272-14/26/ZP/TP2

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup, dostawa i montaż foteli obrotowych, krzeseł oraz biurek na potrzeby Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu.

Przedmiotem zamówienia jest dostawa 150 szt. foteli obrotowych, 2 szt. foteli gamingowych oraz 6 szt. biurek elektrycznych z regulacją wysokości na potrzeby Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu, z dostawą do budynku Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu, pl. Powstańców Warszawy 1, 50-153 Wrocław

W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do dostawy na miejsce wskazane przez Zamawiającego kompletnego, fabrycznie nowego wyposażenia wraz z niezbędną gwarancją oraz dokumentacją w języku polskim, którego zakres opisany został szczegółowo w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 3.1 do SWZ oraz w Załączniku 1a do SWZ – formularz cenowy do części I.

4.5.3.)Główny kod CPV

39130000-2 - Meble biurowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39112000-0 - Krzesła

39111100-4 - Siedziska obrotowe

4.5.5.)Wartość części

147238,91 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup, dostawa i montaż szaf aktowych kartotekowych i warsztatowych na potrzeby Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu
Przedmiotem zamówienia jest dostawa 10 szt. szafek kartotekowych z nadstawką (10 szt.), 3 szt. szaf warsztatowych oraz 12 szt. szaf na akta osobowe z nadstawką (11 szt.) na potrzeby Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu, z dostawą do budynku Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu, pl. Powstańców Warszawy 1, 50-153 Wrocław

W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do dostawy na miejsce wskazane przez Zamawiającego kompletnego, fabrycznie nowego wyposażenia wraz z niezbędną gwarancją oraz dokumentacją w języku polskim, którego zakres opisany został szczegółowo w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 3.2 do SWZ oraz w Załączniku 1b do SWZ – formularz cenowy do części II.

4.5.3.)Główny kod CPV

39130000-2 - Meble biurowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39132100-7 - Szafy na akta

4.5.5.)Wartość części

66748,13 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa i montaż mebli biurowych dla Służby Celno-Skarbowej we Wrocławiu
Przedmiotem zamówienia jest dostawa 23 szt. biurek, 23 szt. kontenerów podbiurkowych, 42 szt. krzeseł obrotowych, 15 szt. szaf biurowych, 7 szt. komód, 2 szt. szaf ubraniowych oraz 1 wieszaka na potrzeby Służby Celno-Skarbowej we Wrocławiu, z dostawą do pomieszczeń biurowych: ul. Zarembowicza 40; ul. Graniczna 190 we Wrocławiu

W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do dostawy na miejsce wskazane przez Zamawiającego kompletnego, fabrycznie nowego wyposażenia wraz z niezbędną gwarancją oraz dokumentacją w języku polskim, którego zakres opisany został szczegółowo w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 3.3 do SWZ oraz w Załączniku 1c do SWZ – formularz cenowy do części III.

4.5.3.)Główny kod CPV

39130000-2 - Meble biurowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39112000-0 - Krzesła

39132100-7 - Szafy na akta

39111100-4 - Siedziska obrotowe

4.5.5.)Wartość części

72791,30 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

12

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

12

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

120294,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

370608,45 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

120294,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Apolla Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

PL 5512635313

7.3.4)Miejscowość

Kalwaria Zebrzydowska

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

120294,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

42 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

8

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

58880,10 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

409566,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

58880,10 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PPUH MET-POL Adam Ossowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

PL 5921982101

7.3.4)Miejscowość

Bobowo

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

58880,10 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

42 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

10

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

10

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

69101,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

368029,27 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

69101,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Drzewiarz bis Sp. z.o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

PL 4660270038

7.3.4)Miejscowość

Lipno

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

69101,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

42 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39130000-2Meble biurowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
222 112 zł
Próbka: 34 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
118 457 zł437 285 zł
Rozstęp międzykwartylowy
318 828 zł
Źródło próbki
CPV 39130000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
118 457 zł
Mediana
222 112 zł
Górny kwartyl
437 285 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 248 276 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39130000-2 (Meble biurowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Apolla Sp. z o. o. (Kalwaria Zebrzydowska). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 12 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.