Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
380 931 zł
Umowa zawarta
27 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 15 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 380 931 zł – 414 387 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa studni głębinowej wraz z przyłączem do Stacji Uzdatniania Wody oraz wykonaniem dokumentacji projektowej

Zamawiający Gmina Sułkowice (Sułkowice, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa studni głębinowej wraz z przyłączem do Stacji Uzdatniania Wody oraz wykonaniem…”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Gospodarki Komunalnej Sułkowice Spółka z o.ol. Wartość umowy: 380 931 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina SułkowiceSułkowice, Małopolskie (powiat Myślenicki →)opublikowano 31 sierpnia 2026
Wartość umowy
380 931 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Gospodarki Komunalnej Sułkowice Spółka z o.ol (Biertowice), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 380 931,00 zł (umowę zawarto 27 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 380 931,00 zł do 414 387,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail