Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
222 630 zł
Umowa zawarta
13 sierpnia 2026
Okres realizacji
50 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 222 630 zł – 324 597 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Skrócenie terminu realizacji zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

"Dostawa i wdrożenie infrastruktury serwerowej oraz oprogramowania do monitorowania logów w ramach projektu "Cyberbezpieczny Samorząd"

Zamawiający Gmina i Miasto Raszków (Raszków, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa i wdrożenie infrastruktury serwerowej oraz oprogramowania do monitorowania logów…”, wybierając ofertę wykonawcy ALMAWO Wojciech Wodnicki. Wartość umowy: 222 630 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina i Miasto RaszkówRaszków, Wielkopolskie (powiat Ostrowski →)opublikowano 31 sierpnia 2026
Wartość umowy
222 630 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 lipca 2026

    Termin ofert: 20 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ALMAWO Wojciech Wodnicki (Łódź), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 222 630,00 zł (umowę zawarto 13 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 222 630,00 zł do 324 597,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 50 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina i Miasto Raszków

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 250855305

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 32

1.5.2.)Miejscowość

Raszków

1.5.3.)Kod pocztowy

63-440

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL416 - Kaliski

1.5.7.)Numer telefonu

62 734 35 10

1.5.8.)Numer faksu

62 735 06 65

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

kancelaria@raszkow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.raszkow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/raszkow

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

"Dostawa i wdrożenie infrastruktury serwerowej oraz oprogramowania do monitorowania logów w ramach projektu "Cyberbezpieczny Samorząd"

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-95c597df-1885-445b-b9a7-0b2f8cc8d45b

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00414990

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00043433/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa i wdrożenie infrastruktury serwerowej oraz oprogramowania do monitorowania logów w ramach projektu "Cyberbezpieczny Samorząd"

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Program Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II Zaawansowane usługi cyfrowe. Działanie 2.2 Wzmocnienie krajowego sytemu cyberbezpieczeństwa, w ramach projektu grantowego "Cyberbezpieczny samorząd" o numerze FERC.02.02.-CS.01-001/23

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00336897

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.9.2026.1

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Dostawa i wdrożenie infrastruktury serwerowej oraz oprogramowania do monitorowania logów w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”
Przedmiot zamówienia uzyskał dofinansowanie w ramach Programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2 Wzmocnienie krajowego sytemu cyberbezpieczeństwa, w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny samorząd” o numerze FERC.02.02.-CS.01-001/23
Opis przedmiotu zamówienia:
- Zakup oprogramowania do monitorowania LOGÓW dla UGiM Raszków
- Dostawę, instalację i konfigurację 1 szt. serwera wirtualizacyjnego dla UGiM Raszków
- Dostawę, instalację i konfigurację 1 szt. macierzy dyskowej
- Dostawę i instalację oraz konfigurację 1 szt. serwera redundacji danych dla MGOPS
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 2 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

48821000-9 - Serwery sieciowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

222630,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

324597,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

222630,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ALMAWO Wojciech Wodnicki

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7261709675

7.3.3)Ulica

Maltańska 12

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

92-730

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

222630,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

50 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina i Miasto Raszków prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Raszków.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 222 630 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48821000-9 (Serwery sieciowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ALMAWO Wojciech Wodnicki (Łódź). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.