Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 897 328 zł
Umowa zawarta
18 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 10 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 1 897 328 zł – 2 253 604 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres udzielonej gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi gminnej Nr 130519C relacji Czewujewo - Izdebno od km 0+000,00 do km 1+853,00

Zamawiający Gmina Rogowo (Rogowo, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi gminnej Nr 130519C relacji Czewujewo - Izdebno od km 0+000,00 do km…”, wybierając ofertę wykonawcy DUO-LAB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Wartość umowy: 1 897 328 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina RogowoRogowo, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 31 sierpnia 2026
Wartość umowy
1 897 328 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy DUO-LAB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Januszkowo 43), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 897 328,46 zł (umowę zawarto 18 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 1 897 328,46 zł do 2 253 604,30 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 10 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail