Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
254 016 zł
Umowa zawarta
31 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 31 sierpnia 2026 do 25 czerwca 2027
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 254 016 zł – 2 024 768 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas podstawienia autobusu zastępczego w wyniku awarii40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przewóz dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy Bodzentyn do placówek oświatowych i ośrodków szkolno-wychowawczych w roku szkolnym 2026/2027.

Zamawiający Gmina Bodzentyn (Bodzentyn, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Przewóz dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy Bodzentyn do placówek oświatowych i…”, wybierając ofertę wykonawcy Witold Wilkosz Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe. Wartość umowy: 254 016 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina BodzentynBodzentyn, Świętokrzyskie (powiat Kielecki →)opublikowano 31 sierpnia 2026
Wartość umowy
254 016 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    20 lipca 2026

    Termin ofert: 28 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Witold Wilkosz Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe (Bodzentyn), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 254 016,00 zł (umowę zawarto 31 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 254 016,00 zł do 2 024 768,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 31 sierpnia 2026 r. do 25 czerwca 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Bodzentyn

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 291009700

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Suchedniowska 3

1.5.2.)Miejscowość

Bodzentyn

1.5.3.)Kod pocztowy

26-010

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.5.7.)Numer telefonu

413115511

1.5.8.)Numer faksu

413115114

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

bodzentyn@post.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bodzentyn.bip.jur.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://bodzentyn.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przewóz dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy Bodzentyn do placówek oświatowych i ośrodków szkolno-wychowawczych w roku szkolnym 2026/2027.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d146deda-b16e-472b-b0a0-1ebccf6d750b

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00414763

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00050599/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 Dowóz dzieci z terenu gminy Bodzentyn do ośrodków szkolno-wychowawczych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00351046

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZP.271.23.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

221278,50 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

"Przewóz dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy Bodzentyn do placówek oświatowych i ośrodków szkolno-wychowawczych w roku szkolnym 2026/2027’".

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2024768,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

254016,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

254016,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Witold Wilkosz Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

PL 6641360480

7.3.3)Ulica

ul. Suchedniowska 63,

7.3.4)Miejscowość

Bodzentyn

7.3.5)Kod pocztowy

26-010

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

254016,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-08-31 do 2027-06-25

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
274 788 zł
Próbka: 88 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 645 zł481 704 zł
Rozstęp międzykwartylowy
266 059 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 645 zł
Mediana
274 788 zł
Górny kwartyl
481 704 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Bodzentyn prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bodzentyn.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 254 016 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Witold Wilkosz Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe (Bodzentyn). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.