Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
239 355 zł
Umowa zawarta
24 sierpnia 2026
Okres realizacji
10 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 239 355 zł – 280 301 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas zapewnienia pojazdu zastępczego w przypadku awarii40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup biletów miesięcznych dla uczniów Szkoły Podstawowej im. J. Brzechwy w Dmosinie i Szkoły Podstawowej w Kołacinie w roku szkolnym 2026/2027

Zamawiający Gmina Dmosin (Dmosin, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup biletów miesięcznych dla uczniów Szkoły Podstawowej im. J. Brzechwy w Dmosinie i…”, wybierając ofertę wykonawcy Krzysztof Sadowski. Wartość umowy: 239 355 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina DmosinDmosin, Łódzkie (powiat Brzeziński →)opublikowano 31 sierpnia 2026
Wartość umowy
239 355 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,2 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 lipca 2026

    Termin ofert: 17 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Krzysztof Sadowski (Szczawin), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 239 355,00 zł (umowę zawarto 24 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 239 355,00 zł do 280 300,50 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 10 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Dmosin

1.3.)Oddział zamawiającego

Zamówienia Publiczne

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 750148213

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Dmosin 9

1.5.2.)Miejscowość

Dmosin

1.5.3.)Kod pocztowy

95-061

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL712 - Łódzki

1.5.7.)Numer telefonu

468747377

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@dmosin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.dmosin.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-76f81e7d-cebb-40d2-bda3-d5930d3fe692

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup biletów miesięcznych dla uczniów Szkoły Podstawowej im. J. Brzechwy w Dmosinie i Szkoły Podstawowej w Kołacinie w roku szkolnym 2026/2027

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-76f81e7d-cebb-40d2-bda3-d5930d3fe692

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00414744

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00058597/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Zakup biletów miesięcznych dla uczniów Szkoły Podstawowej im. J. Brzechwy w Dmosinie i Szkoły Podstawowej w Kołacinie w roku szkolnym 2026/2027

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00334117

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.TP.9.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn

Zakup biletów miesięcznych dla uczniów Szkoły Podstawowej im. J. Brzechwy w Dmosinie i Szkoły Podstawowej w Kołacinie w roku szkolnym 2026/2027 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup biletów miesięcznych dla uczniów Szkoły Podstawowej im. J. Brzechwy w Dmosinie i Szkoły Podstawowej w Kołacinie w roku szkolnym 2026/2027, na podstawie których realizowane będą przewozy uczniów na trasach określonych w załączniku nr 1 do SWZ w okresie wskazanym w § 4 projektowanych postanowieniach umowy. 2. Świadczenie usług będących przedmiotem umowy obejmować będzie uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Dmosinie oraz Szkoły Podstawowej w Kołacinie. 3. Łączna szacowana liczba uczniów przewożonych do szkół i odwożonych do miejsca zamieszkania według stanu na dzień zamieszczenia ogłoszenia o zamówieniu: 243 uczniów. Szacowana dzienna długość tras wynosi 719 km. Liczba uczniów oraz dzienna ilość kilometrów mogą ulec zmianie w okresie trwania umowy. Przewóz wyżej wymienionych uczniów odbywać się będzie na czterech trasach, czterema pojazdami. W każdym z pojazdów obecny będzie opiekun, zatrudniony przez Urząd Gminy Dmosin. 4. Przewóz uczniów oraz opiekunów dokonywany będzie zgodnie z imiennymi wykazami sporządzonymi przez Zamawiającego na podstawie imiennych wykazów sporządzonych przez dyrektorów placówek oświatowych na trasach zgodnych z rozkładem jazdy obowiązującym u Wykonawcy i uzgodnionym z Zamawiającym. 5. Pojazdy obsługujące daną trasę muszą posiadać liczbę miejsc odpowiadającą co najmniej liczbie wszystkich dzieci oraz opiekuna dowozu zgłoszonych do dowozu na danej trasie. 6. Wykonawca zapewnia bezpieczny przewóz, ubezpiecza pojazdy (autobusy) i pasażerów od wszelkich szkód powstałych podczas przewozu i pozostających w związku z przewozem. 7. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych, nieobejmujących całości zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

239355,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

280300,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

239355,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Krzysztof Sadowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 470027093

7.3.3)Ulica

Strykowska 113

7.3.4)Miejscowość

Szczawin

7.3.5)Kod pocztowy

95-002

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

239355,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

10 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
274 788 zł
Próbka: 88 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 645 zł481 704 zł
Rozstęp międzykwartylowy
266 059 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 645 zł
Mediana
274 788 zł
Górny kwartyl
481 704 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Dmosin prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Dmosin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 239 355 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Krzysztof Sadowski (Szczawin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.