Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

W wyznaczonym terminie składania ofert nie wpłynęła żadna oferta. Wobec braku ofert niemożliwe jest dokonanie wyboru najkorzystniejszej oferty i zawarcie umowy w sprawie zamówienia publicznego

Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego typu VAN dla Gminy Jedlicze

Zamawiający Gmina Jedlicze (Jedlicze, Podkarpackie) opublikował wynik postępowania „Zakup i dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego typu VAN dla Gminy Jedlicze”.

Zamawiający: Gmina JedliczeJedlicze, Podkarpackie (powiat Krośnieński →)opublikowano 31 sierpnia 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 210 000 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: W wyznaczonym terminie składania ofert nie wpłynęła żadna oferta. Wobec braku ofert niemożliwe jest dokonanie wyboru najkorzystniejszej oferty i zawarcie umowy w sprawie zamówienia publicznego. Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Jedlicze

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 370440554

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Rynek 6

1.5.2.)Miejscowość

Jedlicze

1.5.3.)Kod pocztowy

38-460

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL821 - Krośnieński

1.5.7.)Numer telefonu

1344 847 10

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@jedlicze.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.jedlicze.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7a3e7265-694d-4e84-9bdc-5a2610d6ff92

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego typu VAN dla Gminy Jedlicze

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7a3e7265-694d-4e84-9bdc-5a2610d6ff92

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00414688

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00014904/20/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Zakup i dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego typu VAN dla Gminy Jedlicze

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00398839

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IR.271.4.21.2026.MŻM

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1 Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego typu VAN, przeznaczonego do przewozu 9 osób łącznie z kierowcą, kompletnego, wolnego od wad konstrukcyjnych, materiałowych i wykonawczych, spełniającego wymagania określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ.
2 Pojazd musi być dopuszczony do ruchu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, posiadać homologację właściwą dla oferowanego pojazdu oraz wszystkie dokumenty niezbędne do pierwszej rejestracji przez Zamawiającego.
3 Minimalne parametry techniczne, funkcjonalne i wyposażenie określone w OPZ ( załącznik nr 5 do SWZ) są wymaganiami minimalnymi. Wykonawca może zaoferować parametry lepsze, o ile nie pozostają w sprzeczności z innymi wymaganiami SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

34110000-1 - Samochody osobowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W wyznaczonym terminie składania ofert nie wpłynęła żadna oferta. Wobec braku ofert niemożliwe jest dokonanie wyboru najkorzystniejszej oferty i zawarcie umowy w sprawie zamówienia publicznego.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34110000-1Samochody osobowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
210 000 zł
Próbka: 125 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
173 253 zł311 392 zł
Rozstęp międzykwartylowy
138 139 zł
Źródło próbki
CPV 34110000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
173 253 zł
Mediana
210 000 zł
Górny kwartyl
311 392 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Jedlicze prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jedlicze.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34110000-1 (Samochody osobowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.