Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
34 440 zł
Umowa zawarta
28 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 30 października 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie pomiarów emisji metanu na poziomie zakładu z wykorzystaniem lotniczych metod teledetekcyjnych

Zamawiający Instytut Nafty i Gazu- Pań stwowy Instytut Badawczy (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie pomiarów emisji metanu na poziomie zakładu z wykorzystaniem lotniczych metod…”, wybierając ofertę wykonawcy TECHNOVIS Sp. z o.o. Wartość umowy: 34 440 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Instytut Nafty i Gazu- Pań stwowy Instytut BadawczyKraków, Małopolskieopublikowano 31 sierpnia 2026
Wartość umowy
34 440 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,8 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    07 sierpnia 2026

    Termin ofert: 18 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TECHNOVIS Sp. z o.o. (Olsztyn), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 34 440,00 zł (umowę zawarto 28 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 października 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail