Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Dowożenie uczniów do szkół w roku szkolnym 2025/2026”

Zamawiający Gmina Świercze (Świercze, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dowożenie uczniów do szkół w roku szkolnym 2025/2026”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina ŚwierczeŚwiercze, Mazowieckie (powiat Pułtuski →)opublikowano 31 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 273 224 zł
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA ŚWIERCZE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 130378491

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Kolejowa 2

1.4.2.)Miejscowość

Świercze

1.4.3.)Kod pocztowy

06-150

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL922 - Ciechanowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@swiercze.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://swiercze.biuletyn.net/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ed5b31f0-2f4c-4f4c-b55c-b38620d228f8

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00414637

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-31

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00324990

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

„Dowożenie uczniów do szkół w roku szkolnym 2025/2026”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania obejmującego świadczenie usługi polegającej na przewozie uczniów do szkół na terenie gminy Świercze w roku szkolnym 2025/2026

3.9.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

3.10.)Dodatkowy kod CPV

60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-18

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2025-09-01 do 2026-06-26

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

SANIMAX-TRANSPORT S.C. Janusz Sosnowski i Monika Sosnowska

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5311659726

4.3.3.)Ulica

ul. Sokołowska

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

01-142

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

384286,03 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00383708/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPolePrzed zmianąPo zmianie
5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

było:

2. Cena jednostkowa biletu miesięcznego na trasie wynosi:

1) netto 152,06 zł,

2) brutto 164,22 zł.

2. Cena jednostkowa biletu miesięcznego na trasie wynosi:

1) netto 174,05 zł,

2) brutto 187,97 zł.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

było:

2. Cena jednostkowa biletu miesięcznego na trasie wynosi:

1) netto 174,05 zł,

2) brutto 187,97 zł.

2. Cena jednostkowa biletu miesięcznego na trasie wynosi:

1) netto 158,52 zł,

2) brutto 171,20 zł.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
273 224 zł
Próbka: 90 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 000 zł477 013 zł
Rozstęp międzykwartylowy
262 013 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 000 zł
Mediana
273 224 zł
Górny kwartyl
477 013 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Świercze prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Świercze.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.