Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
151 059 zł
Umowa zawarta
21 lipca 2026
Okres realizacji
150 dni
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 151 059 zł – 184 377 złodrzucone: 2
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena70%Odległość miejsca organizacji konferencji od siedziby Mazowieckiego Centrum Polityki Społe30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa organizacji konferencji poświęconej tematyce promocji zdrowia psychicznego.

Zamawiający Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa organizacji konferencji poświęconej tematyce promocji zdrowia psychicznego”, wybierając ofertę wykonawcy ProComplex Grupa Dominik Skiba. Cena wybranej oferty: 151 059 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Mazowieckie Centrum Polityki SpołecznejWarszawa, Mazowieckieopublikowano 31 sierpnia 2026
Cena wybranej oferty
151 059 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ProComplex Grupa Dominik Skiba (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 151 058,70 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 151 058,70 zł do 184 377,00 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 150 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 016122452

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Grzybowska 80/82

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-844

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

mcps@mcps.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mcps.com.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.mcps.com.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka organizacyjna pomocy społecznej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Jednostka organizacyjna pomocy społecznej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa organizacji konferencji poświęconej tematyce promocji zdrowia psychicznego.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e3d318f4-c08b-4e63-936e-2e2e3ca77c67

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00414589

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00036167/19/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.7 PSP Organizacja konferencji z zakresu ochrony zdrowia psychicznego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00251163

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

MC-ZK/KN/351-23/2026 TP/U/S

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa organizacji konferencji poświęconej tematyce promocji zdrowia psychicznego.

4.5.3.)Główny kod CPV

79951000-5 - Usługi w zakresie organizowania seminariów

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80511000-9 - Usługi szkolenia personelu

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne

80420000-4 - Usługi e-learning

79970000-4 - Usługi publikacji

92312210-6 - Usługi świadczone przez autorów

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

151058,70 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

184377,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

151058,70 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ProComplex Grupa Dominik Skiba

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5272534623

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

151057,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

150 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79951000-5Usługi w zakresie organizowania sem…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 151 059 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79951000-5 (Usługi w zakresie organizowania seminariów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ProComplex Grupa Dominik Skiba (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.