Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
191 835 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy pieczywa jako część 1 całego postępowania
    Wartość umowy
    158 340 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy pieczywa jako część 2 całego postępowania
    Wartość umowy
    33 495 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywne dostawy pieczywa oraz tłuszczów do Zakładu Karnego w Głogowie

Zamawiający Zakład Karny w Głogowie (Głogów, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywne dostawy pieczywa oraz tłuszczów do Zakładu Karnego w Głogowie”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 191 835 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Zakład Karny w GłogowieGłogów, Dolnośląskie (powiat Głogowski →)opublikowano 31 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
191 835 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    30 lipca 2026

    Termin ofert: 12 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    31 sierpnia 2026

    4 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: F.H. „JARO” Jarosław Lorke (część 1); Spółdzielnia Mleczarska „MLEKOVITA” (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 191 835,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zakład Karny w Głogowie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000320673

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Lipowa 21

1.5.2.)Miejscowość

Głogów

1.5.3.)Kod pocztowy

67-200

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.)Numer telefonu

768342901

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zk_glogow@sw.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.sw.gov.pl/jednostka/zaklad-karny-w-glogowie

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://oisw-opole.ezamawiajacy.pl/pn/OISW-OPL/demand/308205/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywne dostawy pieczywa oraz tłuszczów do Zakładu Karnego w Głogowie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5ddb9f90-b518-4e4a-a14e-34d9340a28a6

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00414565

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00003142/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawy chleba i bułki tartej

1.2.2 Dostawy tłuszczów

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00369104

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

D/KW.2232.1.2026.KP

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

240138,50 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

182700 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy pieczywa jako część 1 całego postępowania.

4.5.3.)Główny kod CPV

15811000-6 - Pieczywo

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15811100-7 - Chleb

15811000-6 - Pieczywo

4.5.5.)Wartość części

158340,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy pieczywa jako część 2 całego postępowania.

4.5.3.)Główny kod CPV

15400000-2 - Oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15411200-4 - Olej spożywczy

4.5.5.)Wartość części

33495,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

158340 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

190898,93 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

158340 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

F.H. „JARO” Jarosław Lorke

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

698-001-25-92

7.3.3)Ulica

ul. Osiedlowa 39

7.3.4)Miejscowość

Widziszewo

7.3.5)Kod pocztowy

64-000

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

158340 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-08-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

33495,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

38424,75 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

33495,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Spółdzielnia Mleczarska „MLEKOVITA”

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

722-000-23-29

7.3.3)Ulica

ul. Ludowa 122

7.3.4)Miejscowość

Wysokie Mazowieckie

7.3.5)Kod pocztowy

18-200

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

33495,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-08-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15811000-6Pieczywo
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
156 575 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
94 557 zł263 944 zł
Rozstęp międzykwartylowy
169 386 zł
Źródło próbki
CPV 15811· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
94 557 zł
Mediana
156 575 zł
Górny kwartyl
263 944 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Karny w Głogowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Głogów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 191 835 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15811000-6 (Pieczywo). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: F.H. „JARO” Jarosław Lorke (Widziszewo). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.