Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 6 częściach6 części
Łączna wartość umów
530 237 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    105 884 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    44 685 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    30 658 zł
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    123 932 zł
    2 oferty
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    106 857 zł
    2 oferty
  6. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    118 222 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
12 ofert(łącznie na 6 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres rękojmi i gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Rekultywacja dróg w ramach Ochrony Gruntów Rolnych

Zamawiający Gmina Szczurowa (Szczurowa, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Rekultywacja dróg w ramach Ochrony Gruntów Rolnych”, wybierając ofertę wykonawcy Kamil Krupa KAM-TRANS-KOP. Łączna wartość umów: 530 237 zł. Złożono 12 ofert.

Zamawiający: Gmina SzczurowaSzczurowa, Małopolskie (powiat Brzeski →)opublikowano 31 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
530 237 zł
Liczba ofert
12 ofertłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    20 lipca 2026

    Termin ofert: 4 sierpnia 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Kamil Krupa KAM-TRANS-KOP (części 1, 2, 3, 5, 6); Kamil Krupa KM-TRANS-KOP (część 4).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 530 237,24 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 12 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA SZCZUROWA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 851660714

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Lwowska 2

1.5.2.)Miejscowość

Szczurowa

1.5.3.)Kod pocztowy

32-820

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL217 - Tarnowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@szczurowa.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szczurowa.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://szczurowa.ezamawiajacy.pl/pn/szczurowa/demand/305995/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Rekultywacja dróg w ramach Ochrony Gruntów Rolnych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ea2f9db1-2daf-49d2-b7d4-a8a56ca6a3ed

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00414556

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00052946/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Rekultywacja dróg w ramach Ochrony Gruntów Rolnych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00351398

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

UG.I.271.5.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane tj. m. in. roboty przygotowawcze, wykop koryta pod wzmocnienie podbudowy i nawierzchni, rozplantowanie ziemi, profilowanie i zagęszczanie podłoża, remont nawierzchni z wykorzystaniem kruszywa.
Zakres opisano w dokumentacji oraz STWiORB – załącznik nr 3 do SWZ - OPZ.
Elementy do wyceny ujęto w przedmiarze robót – załącznik nr 4 do SWZ - Przedmiary.
Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

4.5.5.)Wartość części

80546,16 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane tj. m. in. roboty przygotowawcze, wykop koryta pod wzmocnienie podbudowy i nawierzchni, rozplantowanie ziemi, profilowanie i zagęszczanie podłoża, remont nawierzchni z wykorzystaniem kruszywa.
Zakres opisano w dokumentacji oraz STWiORB – załącznik nr 3 do SWZ - OPZ.
Elementy do wyceny ujęto w przedmiarze robót – załącznik nr 4 do SWZ - Przedmiary.
Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

4.5.5.)Wartość części

34143,40 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane tj. m. in. roboty przygotowawcze, wykop koryta pod wzmocnienie podbudowy i nawierzchni, rozplantowanie ziemi, profilowanie i zagęszczanie podłoża, remont nawierzchni z wykorzystaniem kruszywa.
Zakres opisano w dokumentacji oraz STWiORB – załącznik nr 3 do SWZ - OPZ.
Elementy do wyceny ujęto w przedmiarze robót – załącznik nr 4 do SWZ - Przedmiary.
Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

4.5.5.)Wartość części

22461,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane tj. m. in. roboty przygotowawcze, wykop koryta pod wzmocnienie podbudowy i nawierzchni, rozplantowanie ziemi, profilowanie i zagęszczanie podłoża, remont nawierzchni z wykorzystaniem kruszywa.
Zakres opisano w dokumentacji oraz STWiORB – załącznik nr 3 do SWZ - OPZ.
Elementy do wyceny ujęto w przedmiarze robót – załącznik nr 4 do SWZ - Przedmiary.
Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

4.5.5.)Wartość części

107269,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane tj. m. in. roboty przygotowawcze, wykop koryta pod wzmocnienie podbudowy i nawierzchni, rozplantowanie ziemi, profilowanie i zagęszczanie podłoża, remont nawierzchni z wykorzystaniem kruszywa i betonu asfaltowego oraz utwardzenie poboczy.
Zakres opisano w dokumentacji oraz STWiORB – załącznik nr 3 do SWZ - OPZ.
Elementy do wyceny ujęto w przedmiarze robót – załącznik nr 4 do SWZ - Przedmiary.
Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

4.5.5.)Wartość części

82347,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane tj. m. in. roboty przygotowawcze, wykop koryta pod wzmocnienie podbudowy i nawierzchni, rozplantowanie ziemi, profilowanie i zagęszczanie podłoża, remont nawierzchni z wykorzystaniem kruszywa i betonu asfaltowego oraz utwardzenie poboczy. Zakres opisano w dokumentacji oraz STWiORB – załącznik nr 3 do SWZ - OPZ.
Elementy do wyceny ujęto w przedmiarze robót – załącznik nr 4 do SWZ - Przedmiary.
Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

4.5.5.)Wartość części

85365,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

105883,64 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

107382,94 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

105883,64 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Kamil Krupa KAM-TRANS-KOP

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8691788270

7.3.4)Miejscowość

Strzelce Wielkie

7.3.5)Kod pocztowy

32-822

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

105883,64 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

45 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

44684,89 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

54682,72 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

44684,89 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Kamil Krupa KAM-TRANS-KOP

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8691788270

7.3.4)Miejscowość

Strzelce Wielkie

7.3.5)Kod pocztowy

32-822

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

44684,89 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

45 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

30657,87 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

36610,95 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

30657,87 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Kamil Krupa KAM-TRANS-KOP

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8691788270

7.3.4)Miejscowość

Strzelce Wielkie

7.3.5)Kod pocztowy

32-822

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

30657,87 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

45 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

123932,28 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

132120,45 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

123932,28 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Kamil Krupa KM-TRANS-KOP

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8691788270

7.3.4)Miejscowość

Strzelce Wielkie

7.3.5)Kod pocztowy

32-822

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

123932,28 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

45 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

106856,56 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

127397,25 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

106856,56 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Kamil Krupa KAM-TRANS-KOP

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8691788270

7.3.4)Miejscowość

Strzelce Wielkie

7.3.5)Kod pocztowy

32-822

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

106856,56 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

45 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

77545,35 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

118222 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

118222 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Kamil Krupa KAM-TRANS-KOP

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8691788270

7.3.4)Miejscowość

Strzelce Wielkie

7.3.5)Kod pocztowy

32-822

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

118222 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

45 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233226-9Roboty budowlane w zakresie dróg do…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
637 394 zł
Próbka: 861 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
305 200 zł1 626 016 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 320 817 zł
Źródło próbki
CPV 45233· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
305 200 zł
Mediana
637 394 zł
Górny kwartyl
1 626 016 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Szczurowa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szczurowa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 530 237 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233226-9 (Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Kamil Krupa KAM-TRANS-KOP (Strzelce Wielkie). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.