Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
498 150 zł
Umowa zawarta
31 sierpnia 2026
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin gwarancji20%Przebieg20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup samochodu ciężarowego na potrzeby PZD w Świeciu

Zamawiający Powiat Świecki (Świecie, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup samochodu ciężarowego na potrzeby PZD w Świeciu”, wybierając ofertę wykonawcy Damian Polański sprzet-komunalny.pl. Wartość umowy: 498 150 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Powiat ŚwieckiŚwiecie, Kujawsko-Pomorskie (powiat Świecki →)opublikowano 31 sierpnia 2026
Wartość umowy
498 150 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    12 sierpnia 2026

    Termin ofert: 21 sierpnia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Damian Polański sprzet-komunalny.pl (Markowice), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 498 150,00 zł (umowę zawarto 31 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail