Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
9135 zł
Umowa zawarta
31 sierpnia 2026
Okres realizacji
50 dni
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 9135 zł – 18 690 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Aspekt społeczny40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dodruk publikacji „Za drutami. Z archiwum ludzkich wspomnień” w ramach projektu „Rozwój sektora kultury w gminach Kraśniczyn i Skierbieszów sposobem na aktywizację społeczną mieszkańców"

Zamawiający Gmina Skierbieszów (Skierbieszów, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Dodruk publikacji „Za drutami. Z archiwum ludzkich wspomnień” w ramach projektu Rozwój…”, wybierając ofertę wykonawcy Grafpol sp. z o.o.,. Wartość umowy: 9135 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina SkierbieszówSkierbieszów, Lubelskie (powiat Zamojski →)opublikowano 31 sierpnia 2026
Wartość umowy
9135 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,8 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    27 lipca 2026

    Termin ofert: 5 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2026

    6 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Grafpol sp. z o.o. (Wrocław).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 9 135,00 zł (umowę zawarto 31 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 9 135,00 zł do 18 690,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 50 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail