Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
938 411 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    358 800 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    441 611 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    138 000 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena80%Odległość na jaką transportowane będą posiłki liczona od miejsca przygotowania do danej pl20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług cateringowych dla dzieci uczęszczających do PSP w Przedborzu, Szkoły Podstawowej w Górach Mokrych oraz Samorządowego Przedszkola w Przedborzu z podziałem na części

Zamawiający Gmina Przedbórz (Przedbórz, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług cateringowych dla dzieci uczęszczających do PSP w Przedborzu, Szkoły…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 938 411 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina PrzedbórzPrzedbórz, Łódzkie (powiat Radomszczański →)opublikowano 31 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
938 411 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    15 lipca 2026

    Termin ofert: 24 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    31 sierpnia 2026

    2 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Kappa Laser-Tag Piotr Nowak (części 1, 3); Firma Usługowo Handlowa Sławomir Lara (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 938 410,50 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail