Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
26 814 zł
Umowa zawarta
8 lipca 2026
Okres realizacji
150 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. ”Budowa drogi powiatowej nr 1731L w miejscowości Łukówek”

Zamawiający Powiat Chełmski (Chełm, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. ”Budowa drogi powiatowej nr 1731L w…”, wybierając ofertę wykonawcy WIKTIS Sp. z o.o. Wartość umowy: 26 814 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Powiat ChełmskiChełm, Lubelskieopublikowano 31 sierpnia 2026
Wartość umowy
26 814 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,6 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    17 czerwca 2026

    Termin ofert: 25 czerwca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy WIKTIS Sp. z o.o. (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 26 814,00 zł (umowę zawarto 8 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 150 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail