Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
496 920 zł
Umowa zawarta
27 sierpnia 2026
Okres realizacji
90 dni
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 496 920 zł – 799 350 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa hali magazynowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą w miejscowości Gołcza na potrzeby zadań z zakresu obrony cywilnej

Zamawiający Gmina Gołcza (Gołcza, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa hali magazynowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą w miejscowości Gołcza na…”, wybierając ofertę wykonawcy BB Budownictwo Sp. z o.o. Wartość umowy: 496 920 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina GołczaGołcza, Małopolskie (powiat Miechowski →)opublikowano 31 sierpnia 2026
Wartość umowy
496 920 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    03 sierpnia 2026

    Termin ofert: 18 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2026

    6 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BB Budownictwo Sp. z o.o. (Wolbrom), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 496 920,00 zł (umowę zawarto 27 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 496 920,00 zł do 799 349,58 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 90 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail