Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

„Termomodernizacja obiektów OSP w Chamsku i Młudzynie”

Zamawiający Gmina i Miasto Żuromin (Żuromin, Mazowieckie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „Termomodernizacja obiektów OSP w Chamsku i Młudzynie”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina i Miasto ŻurominŻuromin, Mazowieckie (powiat Żuromiński →)opublikowano 31 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 250 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina i Miasto Żuromin

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 130377936

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Plac Józefa Piłsudskiego 3

1.4.2.)Miejscowość

Żuromin

1.4.3.)Kod pocztowy

09-300

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL922 - Ciechanowski

1.4.7.)Numer telefonu

+48236572558

1.4.8.)Numer faksu

+48236572540

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@zuromin.info

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.zuromin.ibip.net.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-cfc68e91-0a08-47d9-9eba-d82e3bc1408f

2.3.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00414206

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2026-08-31

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00125642

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Termomodernizacja obiektów OSP w Chamsku i Młudzynie”

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II zamówienia - Termomodernizacja budynku OSP w Młudzynie
Zamówienie podzielone jest na dwa zadania:

Zadanie nr 1 – Zakres przedmiotu zamówienia przedstawia Załącznik nr 3 do SWZ

Zakres robót Zadanie nr 1 - obejmuje między innymi:
1. Prace dociepleniowe
- Prace rozbiórkowe i przygotowawcze – wykopy liniowe, zasypki (docieplenie ściany fundamentowej)
- Docieplenie cokołu i ścian fundamentowych: gruntowanie, płyty styropianowe , siatka zbrojąca, tynk mineralny.
- Docieplenie ścian głównych: gruntowanie, płyty styropianowe , siatka zbrojąca, tynk mineralny.
2. Instalacje sanitarne – wymiana kotła z robotami towarzyszącymi
- Demontaż istniejących urządzeń: kocioł, drzwi, brama garażowa, posadzki.
- Montaż kotła pellet 40kW, modernizacja komina, włączenie w istniejącą instalację C.O. i C.W.U. z montażem grzejnika w hali garażowej.
- Instalacja wodociągowa: rury PP, PE, zawory, wodomierze, próby szczelności.
- Roboty wykończeniowe: izolacje, malowanie, posadzki żywiczne, wentylacja kotłowni (dostosowanie pomieszczenia kotłowni)
3. Instalacja fotowoltaiczna o mocy 3,4kW
- Panele PV o mocy 3,40 – montaż na dachu.
- Inwerter 3-fazowy hybrydowy, tablica AC, tablica DC.
- Zabezpieczenia: przepięciowe, odgromowe, PPOŻ.
- Montaż konstrukcji mocującej, oznaczenia i trasy kablowe.
- Przyłączenie do sieci, pomiary elektryczne, sprawdzenie izolacji.

Zadanie nr 2 – Zakres przedmiotu zamówienia przedstawia Załącznik nr 3 do SWZ

Zakres robót Zadanie nr 2 - obejmuje między innymi:
1. Prace dociepleniowe
- Prace rozbiórkowe i przygotowawcze – wykopy liniowe, zasypki (docieplenie ściany fundamentowej)
- Docieplenie cokołu i ścian fundamentowych: gruntowanie, płyty styropianowe , siatka zbrojąca, tynk mineralny.
- Docieplenie ścian głównych: gruntowanie, płyty styropianowe , siatka zbrojąca, tynk mineralny.

Uwarunkowania dotyczące wykonania robót:
1) Roboty będą wykonywane zgodnie z zasadami wiedzy technicznej i sztuki budowlanej,
2) Zastosowane materiały będą odpowiadać wymogom wyrobów dopuszczonych do obrotu i stosowania w budownictwie w rozumieniu prawa budowlanego,
3) Roboty budowlane będą prowadzone zgodnie z dokumentacją przetargową,
4) Wykonawca ma obowiązek w taki sposób realizować roboty budowlane i zabezpieczyć obszar prowadzonych prac, by nie stanowiły one zagrożenia dla osób postronnych,
5) W czasie wykonywania robót miejsce prowadzenia prac trzeba utrzymywać
w należytym porządku.
Prace towarzyszące oraz roboty tymczasowe nie objęte dokumentacją projektową i przedmiarem robót konieczne do uwzględnienia:
1) organizacja i zabezpieczenie placu budowy,
2) prawidłowe składowanie i ochrona materiałów oraz sprzętu,
3) uporządkowanie terenu po budowie,
4) likwidacja placu budowy oraz wszelkie inne prace konieczne do wykonania ze względu na sztukę budowlaną.
Proponuje się, aby wykonawca dokonał wizji lokalnej w miejscu, gdzie będą prowadzone roboty w celu zapoznania się z terenem przyszłej budowy, stanem istniejącym i warunkami prac objętych przedmiotem zamówienia, oraz zdobycia wszelkich informacji, które mogą być konieczne do prawidłowej wyceny wartości robót.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ:
Zał. Nr 1b) do SWZ - Przedmiar robót (OSP Młudzyn Zadanie nr 1)
Zał. Nr 1c) do SWZ - Przedmiar robót (OSP Młudzyn Zadanie nr 2)
Zał. Nr 2 do SWZ - Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót
Zał. Nr 3 do SWZ - Rysunki z zakresem przedmiotu zamówienia

UWAGA: Załączony przedmiar robót jest materiałem pomocniczym do wyliczenia ceny ryczałtowej oferty, a ewentualne nieujęte w nich elementy robót wynikające z opisu przedmiotu zamówienia, Specyfikacji Technicznych nie mogą stanowić podstawy do żądania przez Wykonawcę dodatkowego wynagrodzenia.

3.8.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2026-04-01

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

do 2026-08-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

FHU JACEK RÓŻAŃSKI KOMPLEKSOWE WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5691192676

4.3.3.)Ulica

Polskie Drogi

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

02-775

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

157847,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2026/BZP 00182582/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2026-08-19

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

W trakcie realizacji robót zaszła konieczność montażu paneli fotowoltaicznych na gruncie zamiast na dachu, ponadto konieczne było wykonanie instalacji 3-fazowej do garażu w celu podłączenia bramy z napędem - nie było to możliwe do przewidzenia na etapie składania ofert na podstawie dokumentacji przetargowej

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

§ 5 ust. 1 Umowy otrzymał brzmienie:
„1. Strony uzgadniają wynagrodzenie ryczałtowe za wykonanie przedmiotu umowy (wyliczone na podstawie kosztorysu ofertowego) na kwotę w wysokości:
Część II zamówienia
Ogółem brutto 165.195,28,00 zł
słownie: sto sześćdziesiąt pięć tysięcy sto dziewięćdziesiąt pięć złotych 28/100, w tym podatek VAT w wysokości 23 %
W tym:
- Zadanie nr 1 - Ogółem brutto 134.173,28 zł
- Zadanie nr 2 - Ogółem brutto 31.022,00 zł”

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.1.)Wartość zmiany

7348,28

5.5.2.)Kod waluty

PLN

5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 813 668 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 580 412 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 813 668 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina i Miasto Żuromin prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Żuromin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.