Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
138 184 zł
Umowa zawarta
31 sierpnia 2026
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 138 184 zł – 168 756 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowa wymiana izolatorów sekcyjnych i granicznych sieci trakcyjnej.

Zamawiający Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowa wymiana izolatorów sekcyjnych i granicznych sieci trakcyjnej”, wybierając ofertę wykonawcy MMT Idea Sp. z o.o. Sp. K. Wartość umowy: 138 184 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
138 184 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    03 czerwca 2026

    Termin ofert: 19 czerwca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MMT Idea Sp. z o.o. Sp. K. (Tczew), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 138 184,35 zł (umowę zawarto 31 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 138 184,35 zł do 168 756,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail