Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
298 352 zł
Umowa zawarta
28 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 28 sierpnia 2026 do 21 lipca 2027
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Wiedza i doświadczenie podmiotu40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ZAPEWNIENIE GORĄCEGO POSIŁKU W CIĄGU ZAJĘĆ SZKOLNYCH W OKRESIE OD 2 WRZEŚNIA 2026 R. DO 21 LIPCA 2027 R. UCZNIOM SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ORAZ DZIECIOM Z ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH Z TERENU GMINY ADAMÓWKA.

Zamawiający Gmina Adamówka (Adamówka, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „ZAPEWNIENIE GORĄCEGO POSIŁKU W CIĄGU ZAJĘĆ SZKOLNYCH W OKRESIE OD 2 WRZEŚNIA 2026 R. DO…”, wybierając ofertę wykonawcy Adamowska Spółdzielnia Socjalna AS. Wartość umowy: 298 352 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina AdamówkaAdamówka, Podkarpackie (powiat Przeworski →)opublikowano 31 sierpnia 2026
Wartość umowy
298 352 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    13 sierpnia 2026

    Termin ofert: 24 sierpnia 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Adamowska Spółdzielnia Socjalna AS (Adamówka), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 298 352,00 zł (umowę zawarto 28 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 28 sierpnia 2026 r. do 21 lipca 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail