Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
242 925 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    166 548 zł
    8 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    76 378 zł
    8 ofert
Oferty w postępowaniu
16 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas podstawienia pojazdu zastępczego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowóz i odwóz uczniów do szkół na terenie Gminy Wodynie w okresie od 1 września 2026 r. do 30 czerwca 2027 r. na podstawie biletów.

Zamawiający Gmina Wodynie (Wodynie, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz i odwóz uczniów do szkół na terenie Gminy Wodynie w okresie od 1 września 2026 r.…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 242 925 zł. Złożono 16 ofert.

Zamawiający: Gmina WodynieWodynie, Mazowieckieopublikowano 31 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
242 925 zł
Liczba ofert
16 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    26 czerwca 2026

    Termin ofert: 7 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    31 sierpnia 2026

    8 ofert2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Usług Transportowe Zofia Wisińska (część 1); PHU PLUS Renata Bogdalska-Gałach (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 242 925,20 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 16 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Wodynie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 711582664

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Siedlecka 43

1.5.2.)Miejscowość

Wodynie

1.5.3.)Kod pocztowy

08-117

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL925 - Siedlecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@wodynie.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.wodynie.eu/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://gmina-wodynie.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dowóz i odwóz uczniów do szkół na terenie Gminy Wodynie w okresie od 1 września 2026 r. do 30 czerwca 2027 r. na podstawie biletów.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3ff644db-9865-4ae7-919a-f94fa058abed

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00414066

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00072448/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Dowóz i odwóz uczniów do szkół na terenie Gminy Wodynie w okresie od 1 września 2026 r. do 30 czerwca 2027 r. na podstawie biletów.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00311242

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IGR.271.7.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług przewozowych w okresie od 01.09.2026 r. do 30.06.2027 r. z wyłączeniem okresu ferii zimowych oraz innych dni wolnych od zajęć dydaktycznych w placówkach oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Wodynie - na podstawie biletów miesięcznych zakupionych u Wykonawcy dla uczniów następujących placówek oświatowych Gminy Wodynie:

Zamówienie jest podzielone na zadania.
Każdy wykonawca może złożyć ofertę na realizację dowolnej liczby zadań.

Zadanie I: dowóz i odwóz uczniów do szkół
- Szkoły Podstawowej w Rudzie Wolińskiej,
- Zespołu Szkół w Wodyniach,

Usługa objęta przedmiotem zamówienia publicznego odbywać się będzie w ramach regularnych przewozów osób w krajowym transporcie drogowym, zgodnie z ustawą z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 1490 z późn. zm.)
2. Przewozy uczniów odbywać się będą pod nadzorem opiekunów, których zapewnia Wykonawca. Opiekunem ma być osoba pełnoletnia, posiadająca akceptację dyrektora szkoły, nie może to być kierowca autobusu. W przypadku awarii autobusu przewożącego uczniów opiekun sprawuje opiekę nad dowożonymi uczniami, zapewniając im bezpieczeństwo do czasu przybycia pojazdu zastępczego.
3. Przewóz ma być realizowany w oparciu o utworzone przez Wykonawcę linie komunikacji regularnej na podstawie biletów miesięcznych. Wykonawca opracuje optymalne trasy dowozu
i rozkłady jazdy autobusów w oparciu o informacje zawarte w załączniku nr 1 do SWZ. Zamawiający dopuszcza możliwość przedstawienia przez Wykonawcę innych rozwiązań przebiegu tras dowozu i odwozu uczniów niż zaproponowane przez Zamawiającego jedynie w przypadku rozwiązań bardziej praktycznych, efektywniejszych i korzystniejszych dla Zamawiającego.
4. Ustalenie ostatecznego rozkładu jazdy Wykonawca dokona w porozumieniu
z Zamawiającym i Dyrektorami poszczególnych szkół – w sposób uwzględniający punktualne dotarcie uczniów na zajęcia i powrót po zajęciach w szkole.
5. Linie komunikacji regularnej muszą być ułożone i oznaczone w taki sposób, aby umożliwiały uczniom dojazd autobusami z miejscowości, w której uczeń wsiada, do danej szkoły, oraz ze szkoły do miejscowości w której uczeń wsiadał, przy zachowaniu norm bezpieczeństwa obowiązujących w zakresie transportu drogowego osób, a także dostosowaniu liczby kursów oraz pojemności (liczby miejsc) autobusów na poszczególnych trasach do ilości przewożonych uczniów.
6. W okresie zimowym pojazdy dowożące dzieci muszą być ogrzewane, a na stopniach wyjściowych do autobusów nie może zalegać lód i nie mogą być one śliskie.
7. Przystanki muszą być zlokalizowane zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami w sposób zapewniający bezpieczeństwo dzieci i innych użytkowników drogi publicznej.
8. Przewóz uczniów do placówek szkolnych odbywać się będzie w dni nauki szkolnej,
w oparciu o Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 18 kwietnia 2002 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. Nr 46, poz. 432, z późn. zm.) oraz Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1211 z późn.zm.)
9. W przypadku odpracowania zajęć szkolnych w innym dniu wolnym od zajęć, Wykonawca zobowiązany jest zapewnić przewóz uczniów zgodnie z rozkładem jazdy ustalonym
z Zamawiającym.
10. Liczba przewożonych osób nie może być większa od dopuszczalnej liczby określonej
w dowodzie rejestracyjnym danego pojazdu.
11. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca dysponował odpowiednią ilością pojazdów, zapewniającą dowóz wszystkich uczniów każdego dnia zajęć szkolnych, o stanie technicznym zgodnym z przepisami ustawy dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 1490 z późn. zm.).
12. W przypadku awarii pojazdu Wykonawca zobowiązany jest do posiadania autobusu rezerwowego i do zapewnienia zastępczego środka transportu, w taki sposób, aby nie powodował opóźnień czasowych kursu.
13. Przewóz uczniów odbywać się będzie według rozkładów jazdy. Zamawiający zastrzega sobie możliwość odstępstw od podanego harmonogramu przewozów z powodu zmiany planów lekcji, ilości dzieci, zmiany organizacji roku szkolnego, odpracowania dni wolnych, dni rekolekcji, egzaminów zewnętrznych, skrócenia zajęć itp. Odstępstwa od harmonogramu przewozów nie stanowią dodatkowych zadań i należy je wkalkulować w cenę biletu.
14. Autobusy muszą posiadać wystarczającą liczbę miejsc siedzących dla uczniów na określonej trasie.
15. Wykonawca ubezpiecza autobusy i pasażerów od wszelkich szkód powstałych podczas przewozów
i pozostających w związku z przewozem.
16. Dla obliczenia ceny zamówienia publicznego Zamawiający przyjął następujące założenia:
a) ilość uczniów:
- od 1 wrzesień 2026 r. do 30 czerwca 2027 r.: dziennie – ok. 244 uczniów,
w tym dla:
zadania I ok.172 uczniów (Ruda Wolińska 54 uczniów i Wodynie 118 uczniów)
zadania II ok 72 uczniów

Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości zakupywanych biletów na poszczególnych trasach w poszczególnych miesiącach – w zależności od ilości dzieci korzystających z dowozów

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

166547,60 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług przewozowych w okresie od 01.09.2026 r. do 30.06.2027 r. z wyłączeniem okresu ferii zimowych oraz innych dni wolnych od zajęć dydaktycznych w placówkach oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Wodynie - na podstawie biletów miesięcznych zakupionych u Wykonawcy dla uczniów następujących placówek oświatowych Gminy Wodynie:

Zamówienie jest podzielone na zadania.
Każdy wykonawca może złożyć ofertę na realizację dowolnej liczby zadań.

Zadanie II: dowóz i odwóz uczniów do szkoły
- Zespołu Szkół w Seroczynie

Usługa objęta przedmiotem zamówienia publicznego odbywać się będzie w ramach regularnych przewozów osób w krajowym transporcie drogowym, zgodnie z ustawą z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 1490 z późn. zm.)
2. Przewozy uczniów odbywać się będą pod nadzorem opiekunów, których zapewnia Wykonawca. Opiekunem ma być osoba pełnoletnia, posiadająca akceptację dyrektora szkoły, nie może to być kierowca autobusu. W przypadku awarii autobusu przewożącego uczniów opiekun sprawuje opiekę nad dowożonymi uczniami, zapewniając im bezpieczeństwo do czasu przybycia pojazdu zastępczego.
3. Przewóz ma być realizowany w oparciu o utworzone przez Wykonawcę linie komunikacji regularnej na podstawie biletów miesięcznych. Wykonawca opracuje optymalne trasy dowozu
i rozkłady jazdy autobusów w oparciu o informacje zawarte w załączniku nr 1 do SWZ. Zamawiający dopuszcza możliwość przedstawienia przez Wykonawcę innych rozwiązań przebiegu tras dowozu i odwozu uczniów niż zaproponowane przez Zamawiającego jedynie w przypadku rozwiązań bardziej praktycznych, efektywniejszych i korzystniejszych dla Zamawiającego.
4. Ustalenie ostatecznego rozkładu jazdy Wykonawca dokona w porozumieniu
z Zamawiającym i Dyrektorami poszczególnych szkół – w sposób uwzględniający punktualne dotarcie uczniów na zajęcia i powrót po zajęciach w szkole.
5. Linie komunikacji regularnej muszą być ułożone i oznaczone w taki sposób, aby umożliwiały uczniom dojazd autobusami z miejscowości, w której uczeń wsiada, do danej szkoły, oraz ze szkoły do miejscowości w której uczeń wsiadał, przy zachowaniu norm bezpieczeństwa obowiązujących w zakresie transportu drogowego osób, a także dostosowaniu liczby kursów oraz pojemności (liczby miejsc) autobusów na poszczególnych trasach do ilości przewożonych uczniów.
6. W okresie zimowym pojazdy dowożące dzieci muszą być ogrzewane, a na stopniach wyjściowych do autobusów nie może zalegać lód i nie mogą być one śliskie.
7. Przystanki muszą być zlokalizowane zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami w sposób zapewniający bezpieczeństwo dzieci i innych użytkowników drogi publicznej.
8. Przewóz uczniów do placówek szkolnych odbywać się będzie w dni nauki szkolnej,
w oparciu o Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 18 kwietnia 2002 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. Nr 46, poz. 432, z późn. zm.) oraz Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1211 z późn.zm.)
9. W przypadku odpracowania zajęć szkolnych w innym dniu wolnym od zajęć, Wykonawca zobowiązany jest zapewnić przewóz uczniów zgodnie z rozkładem jazdy ustalonym
z Zamawiającym.
10. Liczba przewożonych osób nie może być większa od dopuszczalnej liczby określonej
w dowodzie rejestracyjnym danego pojazdu.
11. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca dysponował odpowiednią ilością pojazdów, zapewniającą dowóz wszystkich uczniów każdego dnia zajęć szkolnych, o stanie technicznym zgodnym z przepisami ustawy dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 1490 z późn. zm.)
12. W przypadku awarii pojazdu Wykonawca zobowiązany jest do posiadania autobusu rezerwowego i do zapewnienia zastępczego środka transportu, w taki sposób, aby nie powodował opóźnień czasowych kursu.
13. Przewóz uczniów odbywać się będzie według rozkładów jazdy. Zamawiający zastrzega sobie możliwość odstępstw od podanego harmonogramu przewozów z powodu zmiany planów lekcji, ilości dzieci, zmiany organizacji roku szkolnego, odpracowania dni wolnych, dni rekolekcji, egzaminów zewnętrznych, skrócenia zajęć itp. Odstępstwa od harmonogramu przewozów nie stanowią dodatkowych zadań i należy je wkalkulować w cenę biletu.
14. Autobusy muszą posiadać wystarczającą liczbę miejsc siedzących dla uczniów na określonej trasie.
15. Wykonawca ubezpiecza autobusy i pasażerów od wszelkich szkód powstałych podczas przewozów
i pozostających w związku z przewozem.
16. Dla obliczenia ceny zamówienia publicznego Zamawiający przyjął następujące założenia:
a) ilość uczniów:
- od 1 wrzesień 2026 r. do 30 czerwca 2027 r.: dziennie – ok. 244 uczniów,
w tym dla:
zadania I ok.172 uczniów (Ruda Wolińska 54 uczniów i Wodynie 118 uczniów)
zadania II ok 72 uczniów

Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości zakupywanych biletów na poszczególnych trasach w poszczególnych miesiącach – w zależności od ilości dzieci korzystających z dowozów.

b) Zamawiający dopuszcza możliwość odbycia przez wykonawcę wizji lokalnej tj. sprawdzenia przez wykonawcę tras którymi odbywa się dowożenie dzieci.
c) Termin i zasady udziału w wizji lokalnej należy ustalić wcześniej z Zamawiającym: Urząd Gminy Wodynie, ul. Siedlecka 43, 08-117 Wodynie, pok. nr 9 za wyjątkiem dni wolnych od pracy, w godz. 8:00 – 15:00, tel. 25 631 26 58 wew. 40

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

76377,60 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

8

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

162540,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

266600,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

166547,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Usług Transportowe Zofia Wisińska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8251968163

7.3.4)Miejscowość

Kienkówka 66

7.3.5)Kod pocztowy

21-450

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

166547,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

10 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

8

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

68040,0 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

115200,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

76377,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PHU PLUS Renata Bogdalska-Gałach

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8211158162

7.3.3)Ulica

Akacjowa 21

7.3.4)Miejscowość

Żelków Kolonia

7.3.5)Kod pocztowy

08-110

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

76377,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

10 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
274 788 zł
Próbka: 88 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 645 zł481 704 zł
Rozstęp międzykwartylowy
266 059 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 645 zł
Mediana
274 788 zł
Górny kwartyl
481 704 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Wodynie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wodynie.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 242 925 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Usług Transportowe Zofia Wisińska (Kienkówka 66). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 8 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.