Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: PROJEKTY MIEJSKIE + Rajmund Ryś

Wartość umowy
313 940 zł
Umowa zawarta
27 sierpnia 2026
Okres realizacji
18 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 284 500 zł – 313 940 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 10% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena50%Koncepcja programowa20%Doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Szkolenia oraz doradztwo eksperckie dla gmin województwa mazowieckiego w procesie programowania i wdrażania działań rewitalizacyjnych oraz szkolenia edukacyjne dla Zespołu ds. rewitalizacji

Zamawiający Województwo Mazowieckie (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Szkolenia oraz doradztwo eksperckie dla gmin województwa mazowieckiego w procesie…”, wybierając ofertę wykonawcy PROJEKTY MIEJSKIE Andrzej Brzozowy. Wartość umowy: 313 940 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Województwo MazowieckieWarszawa, Mazowieckieopublikowano 31 sierpnia 2026
Wartość umowy
313 940 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: PROJEKTY MIEJSKIE Andrzej Brzozowy (Warszawa), wspólnie z: PROJEKTY MIEJSKIE + Rajmund Ryś.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 313 940,00 zł (umowę zawarto 27 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 284 500,00 zł do 313 940,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 18 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Województwo Mazowieckie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 015528910

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Jagiellońska 26

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

03-719

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.)Numer telefonu

0

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@mazovia.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mazovia.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://mazovia.ezamawiajacy.pl/pn/mazovia/demand/289494/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Szkolenia oraz doradztwo eksperckie dla gmin województwa mazowieckiego w procesie programowania i wdrażania działań rewitalizacyjnych oraz szkolenia edukacyjne dla Zespołu ds. rewitalizacji

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fdabfdac-3561-4122-aee8-5243161994b4

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00413972

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00039500/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.40 Wsparcie edukacyjne i doradcze z zakresu rewitalizacji w ramach projektu "Regiony Rewitalizacji Edycja 3.0"

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Pomoc Techniczna dla Funduszy Europejskich 2021-2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00290503

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OR-D-III.272.44.2026.AS

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

252560,94 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szkolenia oraz doradztwo eksperckie dla gmin województwa mazowieckiego w procesie programowania i wdrażania działań rewitalizacyjnych oraz szkolenia edukacyjne dla Zespołu ds. rewitalizacji.
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na przeprowadzeniu szkoleń oraz doradztwa eksperckiego dla gmin województwa mazowieckiego w procesie programowania i wdrażania działań rewitalizacyjnych oraz szkoleń edukacyjnych dla Zespołu ds. rewitalizacji realizowanych w ramach projektu pt. ,,Regiony Rewitalizacji Edycja 3.0”. Zakres zamówienia obejmuje:
1) wsparcie edukacyjne (szkolenia) z zakresu rewitalizacji dla gmin z terenu województwa mazowieckiego i podmiotów zaangażowanych w działania rewitalizacyjne, w tym szczególnie Komitetów Rewitalizacji,
2) wsparcie doradcze z zakresu rewitalizacji dla gmin z terenu województwa mazowieckiego,
3) szkolenia dla członków Zespołu ds. rewitalizacji

4.5.3.)Główny kod CPV

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

284500,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

313940,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

313940,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
PROJEKTY MIEJSKIE Andrzej Brzozowy

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: PROJEKTY MIEJSKIE + Rajmund Ryś

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7611164846

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

313940,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

18 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80510000-2Usługi szkolenia specjalistycznego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Województwo Mazowieckie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 313 940 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80510000-2 (Usługi szkolenia specjalistycznego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PROJEKTY MIEJSKIE Andrzej Brzozowy (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.