Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
463 998 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    MISIUBA Sp. z o.o.· Przecław 2A
    Wartość umowy
    399 998 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    MISIUBA Sp. z o.o.· Przecław 2A
    Wartość umowy
    64 000 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
8 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Szybkość podstawienia autobusu zastępczego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

DOWÓZ UCZNIÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH DO SZKÓŁ I PLACÓWEK W GNIEŹNIE, KŁECKU, MOGILNIE ORAZ STRZELNIE.

Zamawiający Gmina Trzemeszno (Trzemeszno, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „DOWÓZ UCZNIÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH DO SZKÓŁ I PLACÓWEK W GNIEŹNIE, KŁECKU, MOGILNIE ORAZ…”, wybierając ofertę wykonawcy MISIUBA Sp. z o.o. Łączna wartość umów: 463 998 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina TrzemesznoTrzemeszno, Wielkopolskie (powiat Gnieźnieński →)opublikowano 31 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
463 998 zł
Liczba ofert
8 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    21 lipca 2026

    Termin ofert: 30 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma MISIUBA Sp. z o.o. za łącznie 463 998,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 8 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Trzemeszno

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 092351280

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Gen. Henryka Dąbrowskiego 2

1.5.2.)Miejscowość

Trzemeszno

1.5.3.)Kod pocztowy

62-240

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL414 - Koniński

1.5.7.)Numer telefonu

61-4154-306

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

wojciech.krygier@trzemeszno.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://trzemeszno.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/trzemeszno

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

DOWÓZ UCZNIÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH DO SZKÓŁ I PLACÓWEK W GNIEŹNIE, KŁECKU, MOGILNIE ORAZ STRZELNIE.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bc098dce-0e81-4971-b659-6183a61da877

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00413948

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00087164/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.6 „Dowóz uczniów niepełnosprawnych do szkół i placówek w Gnieźnie, Kłecku, Mogilnie oraz Strzelnie.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00354498

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.1.5.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

417073,17 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I. Zakłada się, że dowóz odbywać się będzie na następujących trasach:
1. miejscowość: Kłecko
- Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Kłecku, ul. Gnieźnieńska 7, 62-271 Kłecko
dowóz w dniach nauki szkolnej busem o pojemności do 7 osób wraz z opiekunem w czasie dowozu i odwóz po zajęciach lekcyjnych do miejsc zamieszkania
z miejscowości: Trzemeszno, Ławki, Niewolno: 45 km
Miejscowość L. dzieci
Ławki 2
Trzemeszno 1
Niewolo 2
Razem: 5
2. miejscowość: Gniezno
a) Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 2 w Gnieźnie , ul. Powstańców Wlkp. 16
b) Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy Nr 1 w Gnieźnie, ul. Żwirki i Wigury 27;
dowóz w dniach nauki szkolnej autobusem o pojemności do 24 osób wraz z opiekunem w czasie dowozu i odwóz po zajęciach lekcyjnych do miejsc zamieszkania w dwóch turach.
z miejscowości: Ochodza, Kruchowo, Trzemeszno: 34 km
a)
Miejscowość L. dzieci
Trzemeszno 7
Ochodza 1
Popielewo 2
Miława 1
Razem: 11
b)
Miejscowość L. dzieci
Kruchowo 1
Trzemeszno 1
Razem: 2

3. miejscowość: Mogilno
a) Szkoła Podstawowa Nr 3 w Mogilnie , ul. Piłsudzkiego 18;
b) Niepubliczne Przedszkole „Niebieska Przystań” ul. Marii Konopnickiej 20B; dowóz w dniach nauki szkolnej busem o pojemności do 7 osób wraz z opiekunem w czasie dowozu i odwóz po zajęciach lekcyjnych do miejsc zamieszkania z miejscowości: Trzemeszno; 18 km
a)
Miejscowość L. dzieci
Trzemeszno 1
Wydartowo 1
Razem: 2
b)
Miejscowość L. dzieci
Trzemeszno 1
Razem: 1

4.5.3.)Główny kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.)Wartość części

450000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II. Zakłada się, że dowóz odbywać się będzie na następującej trasie:
1. miejscowość: Strzelno
Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Strzelnie, ul. Parkowa 10, 88-320 Strzelno dowóz z miejsca zamieszkania do Ośrodka w dniach nauki szkolnej busem o pojemności do 7 osób wraz z opiekunem w czasie dowozu i odwóz po zajęciach lekcyjnych do miejsc zamieszkania z miejscowości: Lubiń - Wydartowo; 31 km

Miejscowość L. dzieci
Wydartowo 2
Lubiń 1
Razem: 3

Liczba dowożonych dzieci i uczniów
Uwaga: liczba dzieci i uczniów może ulec zmianie w przypadku zapisania do szkół dotychczas niezapisanych dzieci, które zostaną zapisane do końca roku szkolnego.
Aktualny wykaz dzieci i uczniów zostanie udostępniony Wykonawcy w dniu podpisania umowy.
Dla części I i II zamawiający, na podstawie art. 95 ustawy Pzp wymaga zatrudnienia przez wykonawcę, podwykonawcę lub dalszego podwykonawcę, na podstawie umowy o pracę (zgodnie z art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. kodeks pracy (Dz. U. z 2020 r. poz. 1320)), osoby wykonujące następujące czynności wchodzące w skład przedmiotu zamówienia:
- kierowcy, opiekunowie.

Dla udokumentowania zatrudnienia osób na podstawie umowy o pracę Wykonawca w dniu podpisania umowy przedłoży Zamawiającemu oświadczenie dotyczące zatrudnienia pracowników na umowę o pracę wraz ze wskazaniem czynności jakie będą oni wykonywać. Szczegółowy sposób dokumentowania zatrudnienia osób, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp, uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę tych wymagań, oraz sankcji z tytułu ich niespełnienia, zawarte są w projekcie umowy (Załącznik nr 5 do SWZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.)Wartość części

63000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

399988,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

585990,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

399998,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MISIUBA Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

523977715

7.3.4)Miejscowość

Przecław 2A

7.3.5)Kod pocztowy

62-402

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

399998,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

64000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

119600,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

64000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MISIUBA Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

523977715

7.3.4)Miejscowość

Przecław 2A

7.3.5)Kod pocztowy

62-402

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

64000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

Sekcja 14

Informacje dodatkowe

Nie dotyczy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60130000-8Usługi w zakresie specjalistycznego…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
422 172 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
283 054 zł1 433 564 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 150 509 zł
Źródło próbki
CPV 60130000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
283 054 zł
Mediana
422 172 zł
Górny kwartyl
1 433 564 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Trzemeszno prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Trzemeszno.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 463 998 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60130000-8 (Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MISIUBA Sp. z o.o. (Przecław 2A). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.