Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
809 600 zł
Umowa zawarta
27 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 1 września 2026 do 31 sierpnia 2028
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 809 600 zł – 932 800 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowóz dzieci z niepełnosprawnością wraz z opiekunem z terenu Gminy Wierzchowo do ZPET w Bobrowie, Czaplinku i Drawsku Pomorskim, Placówek Oświatowych w Gudowie oraz Zespołu Szkół w Świerczynie

Zamawiający Gmina Wierzchowo (Wierzchowo, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz dzieci z niepełnosprawnością wraz z opiekunem z terenu Gminy Wierzchowo do ZPET w…”, wybierając ofertę wykonawcy Usługi Transportowe Mateusz Struszka. Wartość umowy: 809 600 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina WierzchowoWierzchowo, Zachodniopomorskieopublikowano 31 sierpnia 2026
Wartość umowy
809 600 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    07 lipca 2026

    Termin ofert: 22 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Usługi Transportowe Mateusz Struszka (Drawsko Pomorskie), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 809 600,00 zł (umowę zawarto 27 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 809 600,00 zł do 932 800,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2026 r. do 31 sierpnia 2028 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail