Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
456 330 zł
Umowa zawarta
28 sierpnia 2026
Okres realizacji
11 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji20%Nasiąkliwość elementów betonowych (np. kostka betonowa, obrzeża)20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zagospodarowanie przestrzeni przez budowę tężni solankowej i infrastruktury towarzyszącej w Parku Miejskim.

Zamawiający Gmina Dębno (Dębno, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Zagospodarowanie przestrzeni przez budowę tężni solankowej i infrastruktury towarzyszącej…”, wybierając ofertę wykonawcy ADWIZER Agnieszka Podraska. Wartość umowy: 456 330 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina DębnoDębno, Zachodniopomorskie (powiat Myśliborski →)opublikowano 31 sierpnia 2026
Wartość umowy
456 330 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    08 lipca 2026

    Termin ofert: 24 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ADWIZER Agnieszka Podraska (Płock), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 456 330,00 zł (umowę zawarto 28 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 11 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA DĘBNO

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 210966993

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 5

1.5.2.)Miejscowość

Dębno

1.5.3.)Kod pocztowy

74-400

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.)Numer telefonu

957603001 do 4

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

bok@debno.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.debno.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/um_debno

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zagospodarowanie przestrzeni przez budowę tężni solankowej i infrastruktury towarzyszącej w Parku Miejskim.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9622f362-a8e0-4f68-a6a4-bf7930baf7a6

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00413693

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00096346/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.2 Budowa tężni solankowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą w rejonie Parku Miejskiego w Dębnie.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Fundusze Europejskie Pomorza Zachodniego 2021-2027 ramach Działania 7.2 Rozwój obszarów innych niż miejskie (IIT).

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00329016

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

UE/RIiPP/PiR/01.34/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem postępowania jest kompleksowe zaprojektowanie i wykonanie prac budowlanych w ramach zamierzenia budowlanego polegającego na budowie tężni rezonansowo-sonicznej i infrastruktury towarzyszącej w rejonie parku miejskiego w Dębnie 427 obręb 4 Dębno.
Inwestycja zlokalizowana jest w województwie zachodniopomorskim, w powiecie Myśliborskim, w gminie Dębno.
Inwestycja zlokalizowana jest na działce o numerze ewidencyjnym gruntu 427 obręb 4 Dębno.

Szczegółowy zakres wymagań Zamawiającego w stosunku do dokumentacji projektowo-kosztorysowej, niezbędnych do uzyskania uzgodnień, opinii i decyzji oraz do realizacji prac budowalnych został opisany w Programie Funkcjonalno-Użytkowym, stanowiącym załącznik do SWZ. Zakres prac zawiera wszelkie opracowania, czynności i prace budowlane, które są niezbędne do poprawnego i bezpiecznego funkcjonowania przedmiotu zamówienia, zgodnie z jego przeznaczeniem. Wszystkie materiały powinny posiadać aktualne certyfikaty bezpieczeństwa, atesty. Powinny być wykonane z bezpiecznych i trwałych materiałów i być zgodne z Polskimi Normami oraz warunkami bezpieczeństwa określonymi w szczególności w przepisach o ogólnym bezpieczeństwie produktów.

Ponadto Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć:
1. Dokumentację powykonawczą z naniesionymi w sposób czytelny wszelkimi zmianami wprowadzonymi w trakcie budowy.
2. Aprobaty, certyfikaty, świadectwa dopuszczenia, deklaracje zgodności z PN i EU.
3. Geodezyjną inwentaryzację powykonawczą obiektu.
4. Instrukcję eksploatacji i obsługi urządzeń.
5. Wykonać tablicę informacyjną.
6. Sporządzić dokumentację powykonawczą, DTR poszczególnych urządzeń i wytycznych do uruchomienia obiektu oraz przygotowania do sezonu zimowego.
7. Uzyskać w imieniu Zamawiającego pozwolenie na użytkowanie lub dostarczyć pismo zezwalającego na użytkowanie obiektu uzyskane od Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Myśliborzu.

4.5.3.)Główny kod CPV

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71355000-1 - Usługi pomiarowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

456330 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

456330 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

456330 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ADWIZER Agnieszka Podraska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

360632563

7.3.3)Ulica

Kolegialna

7.3.4)Miejscowość

Płock

7.3.5)Kod pocztowy

09-402

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

456330 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

11 miesiące

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Termin wykonania – 11 miesięcy od dnia podpisania umowy tj. 6 m-cy dla prac projektowych i 5 m-cy dla robót budowlanych.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45220000-5Roboty inżynieryjne i budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
676 558 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
382 886 zł1 613 630 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 230 743 zł
Źródło próbki
CPV 45220000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
382 886 zł
Mediana
676 558 zł
Górny kwartyl
1 613 630 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Dębno prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Dębno.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 456 330 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45220000-5 (Roboty inżynieryjne i budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ADWIZER Agnieszka Podraska (Płock). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.