Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcęwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Wybrany wykonawca
Umowa zawarta
27 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 10 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertywszystkie od małych i średnich firm
Kryteria wyboru
Cena60%Wydajność systemu uzdatniania wody20%Długość węża poboru wody z ujęć powierzchniowych10%Liczba masztów oświetleniowych led10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa cysterny do wody pitnej w ramach programu OLiOC na lata 2025/2026.

Zamawiający Miasto Piotrków Trybunalski (Piotrków Trybunalski, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa cysterny do wody pitnej w ramach programu OLiOC na lata 2025/2026”, wybierając ofertę wykonawcy Klarsan sp. z o.o. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Miasto Piotrków TrybunalskiPiotrków Trybunalski, Łódzkieopublikowano 31 sierpnia 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 595 000 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    01 lipca 2026

    Termin ofert: 9 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Klarsan sp. z o.o. (Łódź), mikrofirma.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: do 10 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto Piotrków Trybunalski

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 590648468

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Pasaż Karola Rudowskiego 10

1.5.2.)Miejscowość

Piotrków Trybunalski

1.5.3.)Kod pocztowy

97-300

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL713 - Piotrkowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@piotrkow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.piotrkow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1334315

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa cysterny do wody pitnej w ramach programu OLiOC na lata 2025/2026.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f1ccd86f-b5bd-42e0-904c-4793dc778a4c

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00413664

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00316297

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZP.271.24.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup i dostawa fabrycznie nowej cysterny do transportu i dystrybucji wody pitnej
o pojemności min. 5000 litrów, na podwoziu przyczepy rolniczej wraz z osprzętem wymienionym w OPZ co stanowi komplet zamówienia. Przyczepa o minimalnym roku produkcji 2025, wyposażona w fabrycznie nowe elementy zabudowy na jednym podwoziu.
Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w SWZ CZĘŚĆ II (OPZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

34144212-7 - Cysterny do transportu wody

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

248700,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

250000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

248700,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Klarsan sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7272841645

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

94-221

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

248700,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-10

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34144212-7Cysterny do transportu wody
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
595 000 zł
Próbka: 208 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
244 000 zł1 389 543 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 145 543 zł
Źródło próbki
CPV 34144· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
244 000 zł
Mediana
595 000 zł
Górny kwartyl
1 389 543 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Piotrków Trybunalski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Piotrków Trybunalski.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34144212-7 (Cysterny do transportu wody). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.