Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Wymiana piasku w piaskownicach i na nawierzchniach sypkich na terenie miasta Tychy w 2026 roku

Zamawiający Gmina Miasta Tychy (Tychy, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wymiana piasku w piaskownicach i na nawierzchniach sypkich na terenie miasta Tychy w 2026…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Miasta TychyTychy, Śląskieopublikowano 31 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,9 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA MIASTA TYCHY

1.2.)Oddział zamawiającego

Tyski Zakład Usług Komunalnych w Tychach

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 278348986

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

al. Niepodległości 49

1.4.2.)Miejscowość

Tychy

1.4.3.)Kod pocztowy

43-100

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22C - Tyski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

biuro@tzuk.tychy.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://tzuk.tychy.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0f55cdcd-404a-4289-a10a-ebf3c8ebc6ba

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00413652

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-31

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00146371

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Wymiana piasku w piaskownicach i na nawierzchniach sypkich na terenie miasta Tychy w 2026 roku

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wymianą piasku w piaskownicach i na nawierzchniach sypkich na terenie miasta Tychy w 2026 roku.
Przedmiot zamówienia obejmuje:
- oczyszczenie piaskownic oraz nawierzchni sypkich ze starego piasku, polegające na wybraniu piasku, dezynfekcji piaskownic, wywozie starego piasku wraz z kosztami utylizacji,
- dowóz i uzupełnienie piaskownic oraz nawierzchni sypkich świeżym piaskiem,
- przegrabienie piaskownic oraz pól piaskowych w celu wyrównania terenu (plantowanie).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1a do SWZ.

Wykaz piaskownic stanowi załącznik nr 1b do SWZ

Wykaz nawierzchni sypkich stanowi załącznik nr 1c do SWZ

3.9.)Główny kod CPV

14211000-3 - Piasek

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-31

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-08-14

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Celmar Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6340029589

4.3.3.)Ulica

Cyryla i Metodego 50

4.3.4.)Miejscowość

Bytom

4.3.5.)Kod pocztowy

41-909

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

332098,96 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00182447/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-14

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

332098,96 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasta Tychy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tychy.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 14211000-3 (Piasek). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.