Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
18 288 zł
Umowa zawarta
24 sierpnia 2026
Okres realizacji
10 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 18 288 zł – 20 992 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas konieczny na wymianę lub uzupełnienie towaru40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych (mięsa, wędlin wieprzowych, wołowych) dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sieradzu

Zamawiający Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Sieradz, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych (mięsa, wędlin wieprzowych, wołowych) dla…”, wybierając ofertę wykonawcy EKO-DRÓB Elżbieta Musiał. Wartość umowy: 18 288 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
18 288 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    22 lipca 2026

    Termin ofert: 31 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy EKO-DRÓB Elżbieta Musiał (Opoczno), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 18 287,90 zł (umowę zawarto 24 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 18 287,90 zł do 20 992,13 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 10 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001007406

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Krakowskie Przedmieście

1.5.2.)Miejscowość

Sieradz

1.5.3.)Kod pocztowy

98-200

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL714 - Sieradzki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

specsier@pro.onet.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sosw-sieradz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0cdeb09b-2472-4978-94ef-dcef891db1b9

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych (mięsa, wędlin wieprzowych, wołowych) dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sieradzu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0cdeb09b-2472-4978-94ef-dcef891db1b9

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00413581

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00052076/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa artykułów spożywczych dla SOSW w Sieradzu

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00355068

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SOSW.272.3.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

27809,65 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów żywnościowych ( mięsa, wędlin wieprzowych, wołowych) dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sieradzu w asortymencie i ilościach określonych w załączniku nr 3 do SWZ – formularzu cenowym.

4.5.3.)Główny kod CPV

15110000-2 - Mięso

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

18287,90 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

20992,13 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

18287,90 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

EKO-DRÓB Elżbieta Musiał

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7731640290

7.3.3)Ulica

Piotrkowska 66

7.3.4)Miejscowość

Opoczno

7.3.5)Kod pocztowy

26-300

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

18287,90 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

10 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15110000-2Mięso
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
380 000 zł
Próbka: 43 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
199 783 zł754 231 zł
Rozstęp międzykwartylowy
554 447 zł
Źródło próbki
CPV 15110000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
199 783 zł
Mediana
380 000 zł
Górny kwartyl
754 231 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sieradz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 18 288 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15110000-2 (Mięso). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: EKO-DRÓB Elżbieta Musiał (Opoczno). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.