Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
71 206 zł
Umowa zawarta
25 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 9 września 2026 do 11 września 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 71 206 zł – 84 838 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Standard hotelu20%Termin przesłania ostatecznej liczby uczestników i świadczeń20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usługi hotelarsko–restauracyjnej, zapewnienie sali konferencyjnej oraz zapewnienie usługi transportowej w ośrodku znajdującym się na wskazanym obszarze woj. śląskiego lub świętokrzyskiego

Zamawiający Sąd Apelacyjny w Katowicach (Katowice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usługi hotelarsko–restauracyjnej, zapewnienie sali konferencyjnej oraz…”, wybierając ofertę wykonawcy Modern Events Magdalena Gęca. Wartość umowy: 71 206 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Sąd Apelacyjny w KatowicachKatowice, Śląskieopublikowano 31 sierpnia 2026
Wartość umowy
71 206 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    16 lipca 2026

    Termin ofert: 27 lipca 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Modern Events Magdalena Gęca (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 71 205,68 zł (umowę zawarto 25 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 71 205,68 zł do 84 838,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 9 września 2026 r. do 11 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Sąd Apelacyjny w Katowicach

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 003502660

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Aleja Wojciecha Korfantego 117/119

1.5.2.)Miejscowość

Katowice

1.5.3.)Kod pocztowy

40-156

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22A - Katowicki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@katowice.sa.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://katowice.sa.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-58c2b9da-fb6e-4dfa-85d8-cb33d5df6df9

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


wymiar sprawiedliwości

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usługi hotelarsko–restauracyjnej, zapewnienie sali konferencyjnej oraz zapewnienie usługi transportowej w ośrodku znajdującym się na wskazanym obszarze woj. śląskiego lub świętokrzyskiego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-58c2b9da-fb6e-4dfa-85d8-cb33d5df6df9

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00413508

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00126408/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.5 Świadczenie usługi hotelarsko – restauracyjnej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00347159

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.261.10.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

36400 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi polegająca na zapewnieniu usług konferencyjnych, gastronomicznych i hotelarskich oraz usługi transportowej w ośrodku znajdującym się w obszarze województwa śląskiego na terenie gmin: Myszków, Zawiercie, Poraj, Niegowa, Ogrodzieniec, Pilica, Włodowice, Kroczyce, Irządze, Janów, Olsztyn lub w obszarze województwa świętokrzyskiego na terenie gmin: Jędrzejów, Włoszczowa, Chęciny lub miasta Kielce, w terminie od dnia 9 września 2026 r. (od obiadu) do dnia 11 września 2026 r. (do obiadu) dla 26 osób, na potrzeby szkolenia pracowników i sędziów sądów apelacji katowickiej.

4.5.3.)Główny kod CPV

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

71205,68 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

84838,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

71205,68 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Modern Events Magdalena Gęca

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

365616037

7.3.3)Ulica

ul. Długa 29

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-238

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

71205,68 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-09 do 2026-09-11

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55120000-7Usługi hotelarskie w zakresie spotk…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Sąd Apelacyjny w Katowicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Katowice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 71 206 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55120000-7 (Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Modern Events Magdalena Gęca (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.