Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
532 538 zł
Umowa zawarta
27 sierpnia 2026
Okres realizacji
1 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 532 538 zł – 772 845 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi gminnej nr 103053L w miejscowości Białki Dolne od km 0+000,00 do km 0+760,00

Zamawiający Gmina Ułęż (Ułęż, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi gminnej nr 103053L w miejscowości Białki Dolne od km 0+000,00 do km…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Anielowie Sp. z o.o. Wartość umowy: 532 538 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina UłężUłęż, Lubelskie (powiat Rycki →)opublikowano 31 sierpnia 2026
Wartość umowy
532 538 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    13 lipca 2026

    Termin ofert: 28 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Anielowie Sp. z o.o. (Anielów), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 532 537,85 zł (umowę zawarto 27 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 532 537,85 zł do 772 845,16 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 1 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail