Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
109 508 zł
Umowa zawarta
28 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 1 września 2026 do 30 września 2026
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

,, Organizacja dowozu dzieci do szkół i przedszkoli w miesiącu wrześniu w roku szkolnym 2026/2027,,

Zamawiający Gmina Góra (Góra, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „,, Organizacja dowozu dzieci do szkół i przedszkoli w miesiącu wrześniu w roku szkolnym…”, wybierając ofertę wykonawcy TOTEM Sp. z o. o. Wartość umowy: 109 508 zł.

Zamawiający: Gmina GóraGóra, Dolnośląskie (powiat Górowski →)opublikowano 31 sierpnia 2026
Wartość umowy
109 508 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Zamiar zawarcia umowy

    24 sierpnia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2026

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TOTEM Sp. z o. o. (Śrem), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 109 508,34 zł (umowę zawarto 28 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2026 r. do 30 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Góra

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 411050669

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Adama Mickiewicza 1

1.5.2.)Miejscowość

Góra

1.5.3.)Kod pocztowy

56-200

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

pomieszcz@gora.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://gora.com.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

,, Organizacja dowozu dzieci do szkół i przedszkoli w miesiącu wrześniu w roku szkolnym 2026/2027,,

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-99f30519-bbbf-40bc-89aa-a2d89cd1f254

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00413272

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00038856/13/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.7 ,, Organizacja dowozu dzieci do szkół i przedszkoli w miesiącu wrześniu w roku szkolnym 2026/2027,,

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00404762

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Zamawiający zmuszony był unieważnić postępowanie o sygn. BZP.271.38.2026 - art. 255 pkt 3 ustawy Pzp. Powtórzył postępowanie na ten sam przedmiot zamówienia o sygn. BZP.271.50.2026. Zamawiający powziął po wyborze oferty najkorzystniejszej wiedzę o nowych okolicznosciach faktycznych, które spowodowały, iż Zamawiający zmuszony był unieważnić czynność wyboru i powtórzyć czynności, co uniemożliwia zawarcie umowy
Niezależnie, Zamawiający rozważył, co następuje:Wykonawca zaproszony do negocjacji zawarł z Zamawiającym umowę w postępowaniu BZP.271.73.2024, w ramach którego przewidziano zamówienia, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt ustawy Pzp na wartość 5 % zamówienia podstawowego, tj. 60 646,33 złotych. Umowa została wykonana w sposób należyty, a Wykonawca legitymuje się posiadaniem zezwoleń na przewozy na liniach regularnych.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZP.271.79.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

104498,10 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa biletów miesięcznych, stanowiących podstawę
do skorzystania z usługi, polegającej na przewozach dzieci i młodzieży szkolnej z terenu gminy Góra wraz z opiekunami, do szkół i przedszkoli zlokalizowanych na obszarze gminy Góra i gminy Wąsosz* (*dowóz dzieci niepełnosprawnych do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Wąsoszu) wraz z odwozem po zakończonych zajęciach szkolnych
do miejsc zamieszkania. Przewozy będą świadczone w roku szkolnym 2026/2027, w okresie od 01.09.2026 do 30.09.2026 r. we wszystkie dni nauki szkolnej, tj. w dni powszednie
z wyjątkiem sobót, świąt i innych dni ustawowo wolnych od pracy, a także przerw
w realizacji zajęć dydaktyczno - wychowawczych, określonych na podstawie przepisów Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11.08.2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. z 2023 r. poz. 1211 z późn. zm.), a także innych przerw od zajęć, w szczególności przerw od zajęć stacjonarnych spowodowanych pandemią itp.

4.5.3.)Główny kod CPV

34980000-0 - Bilety przewozowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TOTEM Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6961784572

7.3.3)Ulica

Nowowiejskiego

7.3.4)Miejscowość

Śrem

7.3.5)Kod pocztowy

63-100

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

8tras

Sekcja 7

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

109508,34 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2026-09-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34980000-0Bilety przewozowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Góra prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Góra.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 109 508 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34980000-0 (Bilety przewozowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: TOTEM Sp. z o. o. (Śrem). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.