Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
678 330 zł
Umowa zawarta
13 sierpnia 2026
Okres realizacji
30 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 678 330 zł – 975 390 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie personelu skierowanego do realizacji zamówienia [D]40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa nadzoru inwestorskiego dla Inwestycji pn. „Rozbudowa, modernizacja i doposażenie Powiatowego Centrum Zdrowia Psychicznego w SPZOZ w Parczewie”

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Parczewie (Parczew, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa nadzoru inwestorskiego dla Inwestycji pn. Rozbudowa, modernizacja i doposażenie…”, wybierając ofertę wykonawcy ZDI Sp. z o.o. Wartość umowy: 678 330 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
678 330 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    27 kwietnia 2026

    Termin ofert: 7 maja 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    28 sierpnia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ZDI Sp. z o.o. (Zamość), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 678 330,24 zł (umowę zawarto 13 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 678 330,24 zł do 975 390,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 30 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W PARCZEWIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000306489

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Kościelna 136

1.5.2.)Miejscowość

Parczew

1.5.3.)Kod pocztowy

21-200

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL811 - Bialski

1.5.7.)Numer telefonu

83 3552113

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@spzozparczew.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.spzozparczew.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://spzozparczew.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa nadzoru inwestorskiego dla Inwestycji pn. „Rozbudowa, modernizacja i doposażenie Powiatowego Centrum Zdrowia Psychicznego w SPZOZ w Parczewie”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-93e6721c-3180-4c5f-9514-0b0d409c87fc

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00413062

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00076243/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.5 Usługa nadzoru inwestorskiego dla Inwestycji pn. „Rozbudowa, modernizacja i doposażenie Powiatowego Centrum Zdrowia Psychicznego w SPZOZ w Parczewie”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zamówienie finansowane jest na podstawie umowy nr DOI/FM/SIS/PSYCH/2026/336/38 o udzielenie dotacji celowej na finansowanie realizacji programu inwestycyjnego pn. „Rozbudowa, modernizacja i doposażenie Powiatowego Centrum Zdrowia Psychicznego w SPZOZ w Parczewie”.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00217438

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SPZOZ.ZP.3521.2.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe sprawowanie funkcji Inspektora nadzoru inwestorskiego dla Inwestycji „Rozbudowa, modernizacja i doposażenie Powiatowego Centrum Zdrowia Psychicznego w SPZOZ w Parczewie”.
2. Przedmiot zamówienia będzie realizowany z uwzględnieniem Etapów:
1) Etap I: doradztwo inwestycyjne na rzecz Zamawiającego w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na wybór Generalnego Wykonawcy Inwestycji;
2) Etap II: nadzór inwestorski nad Inwestycją w zakresie zaprojektowania Inwestycji;
3) Etap III: nadzór inwestorski nad Inwestycją w zakresie realizacji Inwestycji (roboty budowlane).

4.5.3.)Główny kod CPV

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71244000-0 - Kalkulacja kosztów, monitoring kosztów

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71310000-4 - Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane

71318000-0 - Inżynieryjne usługi doradcze i konsultacyjne

71330000-0 - Różne usługi inżynieryjne

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

71521000-6 - Usługi nadzorowania placu budowy

71541000-2 - Usługi zarządzania projektem budowlanym

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

678330,24 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

975390,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

678330,24 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ZDI Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9221002143

7.3.3)Ulica

Jana Kiepury 6

7.3.4)Miejscowość

Zamość

7.3.5)Kod pocztowy

22-400

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

678330,24 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71000000-8Usługi architektoniczne, budowlane,…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
200 000 zł
Próbka: 115 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
97 526 zł340 800 zł
Rozstęp międzykwartylowy
243 274 zł
Źródło próbki
CPV 71000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
97 526 zł
Mediana
200 000 zł
Górny kwartyl
340 800 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Parczewie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Parczew.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 678 330 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71000000-8 (Usługi architektoniczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ZDI Sp. z o.o. (Zamość). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.