Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
REMONDIS Medison Sp. z o.o.· Dąbrowa Górniczaśrednia firma

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: REMONDIS Medison Rzeszów Sp. z o.o

Wartość umowy
211 464 zł
Umowa zawarta
26 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 16 września 2026 do 16 września 2028
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 179 626 zł – 261 360 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 18% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena60%Odległość od miejsca wytworzenia do miejsca unieszkodliwianie odpadów (w km)40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Odbiór, transport i unieszkodliwienie odpadów medycznych, w tym odpadów niebezpiecznych z jednostek Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Nr 1w Bełżycach.

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nr1 w Bełżycach (Bełżyce, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Odbiór, transport i unieszkodliwienie odpadów medycznych, w tym odpadów niebezpiecznych z…”, wybierając ofertę wykonawcy REMONDIS Medison Sp. z o.o. Wartość umowy: 211 464 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
211 464 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    30 lipca 2026

    Termin ofert: 7 sierpnia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    28 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: REMONDIS Medison Sp. z o.o. (Dąbrowa Górnicza), wspólnie z: REMONDIS Medison Rzeszów Sp. z o.o.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 211 464,00 zł (umowę zawarto 26 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 179 625,60 zł do 261 360,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 16 września 2026 r. do 16 września 2028 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail