Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatora dla Zakladu Diagnostyki Laboratoryjnej Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie

Zamawiający Mazowiecki Szpital Bródnowski Sp. z o.o. (Warszawa, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatora dla Zakladu Diagnostyki Laboratoryjnej…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Mazowiecki Szpital Bródnowski Sp. z o.o.Warszawa, Mazowieckieopublikowano 28 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 608 877 zł
Konkurencyjność
~4,8 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wykonanie umowyBieżące

    28 sierpnia 2026

    1 wykonawca
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Mazowiecki Szpital Bródnowski Sp. z o.o.

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 141983460

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Kondratowicza 8

1.4.2.)Miejscowość

Warszawa

1.4.3.)Kod pocztowy

03-242

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

dzial.zamowien.publicznych@brodnowski.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.brodnowski.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


osoba prawna świadcząca usługi o charakterze powszechnym

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-42a549b7-7e89-401b-ba35-712baa72448a

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00412951

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-28

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Nie

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatora dla Zakladu Diagnostyki Laboratoryjnej Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Odczynniki do badania krwi

3.9.)Główny kod CPV

33696200-7 - Odczynniki do badania krwi

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-03-10

4.2.)Okres realizacji zamówienia

36 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Cepheid GmbH

4.3.4.)Miejscowość

Krefeld

4.3.7.)Kraj

Niemcy

4.4.)Wartość umowy

7503437,12 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2022/S 098-268935

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-06-10

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

3

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

1) zmienia się wskazana w komparycji umowy firma pod którą działa Zamawiający; 2) modyfikacja specyfikacji asortymentowo-cenowej.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

1) zmienia się wskazana w komparycji umowy firma pod którą działa Zamawiający z "Mazowiecki Szpital Bródnowski w Warszawie Sp. z o.o." na "Mazowiecki Szpital Bródnowski Sp. z o.o.".
2) w specyfikacji asortymentowo-cenowej w kolumnie nazwa handlowa, nr katalogowy., producent w poz. 9 zmienia się nazwę i nr katalogowy tesut Xpret Xpress SARS=CoV-2 nr katalogowy: " XPRSARS-COV2-10", NA XPERT XPRESS cOv-2 PLUS NR KATALOGOWY: "xp3sars-cov2-10", co nie zmienia zaproponowanego w ofercie i ujętego w umowie przedmiotu zamówienia.

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.4.2.)Numer zmiany

2

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Modyfikacja specyfikacji asortymentowo-cenowej

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

W specyfikacji asortymentowo-cenowej w pozycji nr 14 zmienia się nazwę, nr katalogowy oraz sposób konfekcjonowania z "Nasopharyngeal swab sample Collection kit", na: " Nasopharyngeal copan SWAB and transport medium 50 konfekcjonowane po 50szt", co zmienia cenę netto za opakowanie z 963,00 zł na 481,50 zł, co nie zmienia zaproponowanego w ofercie iujetego w umowie przedmiotu zamówienia

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.4.2.)Numer zmiany

3

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Termin realizacji umowy zostaje wydłużony

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Termin realizacji przedmiotu umowy ulega wydłużeniu o 3 miesiące, tj. do dnia 10.06.2025 r. "

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

1352751,59 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33696200-7Odczynniki do badania krwi
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
608 877 zł
Próbka: 227 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
240 856 zł1 661 662 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 420 806 zł
Źródło próbki
CPV 33696· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
240 856 zł
Mediana
608 877 zł
Górny kwartyl
1 661 662 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Mazowiecki Szpital Bródnowski Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33696200-7 (Odczynniki do badania krwi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.