Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Modernizacja hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Harasiukach

Zamawiający Gmina Harasiuki (Harasiuki, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Modernizacja hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Harasiukach”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina HarasiukiHarasiuki, Podkarpackie (powiat Niżański →)opublikowano 28 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 000 zł
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Harasiuki

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 830409376

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Długa 11

1.4.2.)Miejscowość

Harasiuki

1.4.3.)Kod pocztowy

37-413

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.4.7.)Numer telefonu

158791306

1.4.8.)Numer faksu

158791306

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@harasiuki.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.harasiuki.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6101f9ec-7d16-4489-9fdc-1ba6ea16cf0b

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00412891

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-28

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00177037

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Modernizacja hali sportowej przy
Publicznej Szkole Podstawowej w Harasiukach

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pn.: „Modernizacja hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Harasiukach” usytuowanej na działce nr 157/1 położonej w obrębie ewidencyjnym Harasiuki.
Opis inwestycji:
Zadanie inwestycyjne będzie polegało na naprawie obecnego parkietu drewnianego, wymianie oświetlenia głównego, wypełnień balustrad na antresoli i klatce schodowej, poprawkach mocowań sufitowych obróbek blacharskich oraz dostawę i montaż stojaków na rowery.
4.2. Zakres rzeczowy robót obejmuje:
1. Wymiana opraw oświetleniowych:
1) demontaż i utylizacja opraw oświetleniowych istniejącego oświetlenia halogenowego;
2) montaż opraw oświetleniowych LED zgodnych z obowiązującą z co najmniej II klasą oświetlenia normy PN-EN 12193, zakończonych protokołem pomiarów.
2. Parkiet:
1) ocyklinowanie mechaniczne parkietu;
2) lakierowanie parkietu trzykrotne;
3) odtworzenie linii boisk do gry.
3. Sufit - poprawki mocowania sufitowych obróbek blacharskich na łączeniu płyt sufitu.
4. Balustrady:
1) demontaż wypełnień balustrady ze szkła laminowanego, montaż do istniejących słupków balustrady wypełnień ze stali nierdzewnej;
2) wywóz i utylizacja szkła zdemontowanego z balustrady;
3) demontaż i ponowny montaż drabinek gimnastycznych,
5. Stojaki na rowery - dostawa i montaż stojaków na rowery.
6. Malowanie ścian – dwukrotne malowanie ścian.
7. Roboty w zakresie stolarki budowlanej – wymiana drzwi wejściowych na halę sportową – 2 szt.
4.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób wykonania robót budowlanych, o którym mowa w pkt. 4.2 określają:
1) opis prac stanowiący załącznik Nr 10 do SWZ,
2) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB), stanowiące załącznik Nr 11 do SWZ,
3) przedmiary robót stanowiący załącznik Nr 12 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45442100-8 - Roboty malarskie

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45421131-1 - Instalowanie drzwi

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-07

4.2.)Okres realizacji zamówienia

90 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Usługi Remontowo-Budowlane "Romark" Marek Rochmiński

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8351296533

4.3.3.)Ulica

ul. Ostródzka 144E

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

03-289

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

248433,68 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00233385/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-24

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

248433,68 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1599 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 063 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 591 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 063 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Harasiuki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Harasiuki.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.