Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
157 440 zł
Umowa zawarta
14 lipca 2026
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
16 ofertceny: 157 440 zł – 295 142 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości na wykonane roboty budowlane40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Budowa - modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Nowa Wieś na działce nr ewid. 2090”.

Zamawiający Gmina Harasiuki (Harasiuki, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa - modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Nowa Wieś na działce…”, wybierając ofertę wykonawcy Hrent Łukasz Siek. Wartość umowy: 157 440 zł. Złożono 16 ofert.

Zamawiający: Gmina HarasiukiHarasiuki, Podkarpackie (powiat Niżański →)opublikowano 28 sierpnia 2026
Wartość umowy
157 440 zł
Liczba ofert
16 ofert
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 czerwca 2026

    Termin ofert: 24 czerwca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    28 sierpnia 2026

    16 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Hrent Łukasz Siek (Harasiuki), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 157 440,00 zł (umowę zawarto 14 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 16 ofert; ceny wahały się od 157 440,00 zł do 295 141,59 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Harasiuki

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 830409376

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Długa 11

1.5.2.)Miejscowość

Harasiuki

1.5.3.)Kod pocztowy

37-413

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.)Numer telefonu

158791306

1.5.8.)Numer faksu

158791306

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@harasiuki.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.harasiuki.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zamowienia.harasiuki.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Budowa - modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Nowa Wieś na działce nr ewid. 2090”.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-45ed72cb-c8f2-4850-a1df-b0088b3561e7

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00412133

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00041529/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.6 Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntow rolnych w obrębie Nowa Wieś na dz. o nr. ewid. 2090

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00281264

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RRG.III.271.4.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

170520,65 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Budowa - modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie miejscowości Nowa Wieś na działce o nr. ewid. 2090.”
4.2. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie modernizacji drogi w km 1+494 do km 2+444 na odcinku długości 950 mb., poprzez:
 odtworzenie trasy i punktów wysokościowych,
 wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego,
 wykonanie nawierzchni z tłucznia kamiennego,
 wykonanie poboczy z gruntu niewysadzinowego.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

16

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

16

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

157440,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

295141,59 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

157440 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hrent Łukasz Siek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6020141362

7.3.3)Ulica

Długa 72

7.3.4)Miejscowość

Harasiuki

7.3.5)Kod pocztowy

37-413

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

157440,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1594 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 134 zł1 828 825 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 595 691 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 134 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 828 825 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Harasiuki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Harasiuki.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 157 440 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Hrent Łukasz Siek (Harasiuki). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 16 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.