Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość wybranych ofert
416 431 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Dostawa łóżek szpitalnych z szafką przyłóżkową z blatem bocznym do Oddziału Psychiatrycznego Szpitala SPZOZ w Siedlcach, zgodnie z minimalnymi parametrami określonymi w załaczniku nr 4 do SWZ. Zadanie jest realizowane w ramach Funduszu Medy
    Cena wybranej oferty
    396 248 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Dostawa aparatu ekg do Oddziału Psychiatrycznego Szpitala SPZOZ w Siedlcach, zgodnie z minimalnymi parametrami określonymi w załaczniku nr 4 do SWZ. Zadanie jest realizowane w ramach Funduszu Medycznego Ministerstwa Zdrowia
    Cena wybranej oferty
    20 183 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji na szafki przyłóżkowe10%Aspekty środowiskowe10%Okres gwarancji na łóżka20%Parametry techniczne10%Okres gwarancji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa łóżek szpitalnych z szafką przyłóżkową z blatem bocznym oraz aparatu ekg do Oddziału Psychiatrycznego Szpitala SPZOZ w Siedlcach. Zadanie jest realizowane w ramach Funduszu Medycznego MZ

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej (Siedlce, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa łóżek szpitalnych z szafką przyłóżkową z blatem bocznym oraz aparatu ekg do…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość ofert: 416 431 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki ZdrowotnejSiedlce, Mazowieckieopublikowano 28 sierpnia 2026
Łączna wartość ofert
416 431 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,8 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    04 sierpnia 2026

    Termin ofert: 12 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    28 sierpnia 2026

    1 oferta2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Cormed MD Kornelia Lisiewska (część 1); Viridian Polska Sp. z o. o. (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 416 430,72 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

1.3.)Oddział zamawiającego

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000310309

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Kilińskiego 29

1.5.2.)Miejscowość

Siedlce

1.5.3.)Kod pocztowy

08-110

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL925 - Siedlecki

1.5.7.)Numer telefonu

6444483

1.5.8.)Numer faksu

6444483

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@spzoz-siedlce.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.spzoz-siedlce.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://e-propublico.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa łóżek szpitalnych z szafką przyłóżkową z blatem bocznym oraz aparatu ekg do Oddziału Psychiatrycznego Szpitala SPZOZ w Siedlcach.
Zadanie jest realizowane w ramach Funduszu Medycznego MZ

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e92b6386-e5c9-4ac9-87f3-1140156ccb05

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00412830

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00626663/16/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.16 Dostawa łóżek szpitalnych z szafką przyłóżkową z blatem bocznym oraz aparatu ekg do Oddziału Psychiatrycznego Szpitala SPZOZ w Siedlcach.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00375716

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ŁózkaP/585/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

445000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa łóżek szpitalnych z szafką przyłóżkową z blatem bocznym do Oddziału Psychiatrycznego Szpitala SPZOZ w Siedlcach, zgodnie z minimalnymi parametrami określonymi w załaczniku nr 4 do SWZ.
Zadanie jest realizowane w ramach Funduszu Medycznego Ministerstwa Zdrowia.

4.5.3.)Główny kod CPV

33192120-9 - Łóżka szpitalne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33192000-2 - Meble medyczne

4.5.5.)Wartość części

420000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa aparatu ekg do Oddziału Psychiatrycznego Szpitala SPZOZ w Siedlcach, zgodnie z minimalnymi parametrami określonymi w załaczniku nr 4 do SWZ.
Zadanie jest realizowane w ramach Funduszu Medycznego Ministerstwa Zdrowia.

4.5.3.)Główny kod CPV

33123200-0 - Urządzenia do elektrokardiografii

4.5.5.)Wartość części

25000 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

396247,68 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

396247,68 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

396247,68 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Cormed MD Kornelia Lisiewska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7422063558

7.3.3)Ulica

Henryka Sienkiewicza

7.3.4)Miejscowość

Pruszcz Gdański

7.3.5)Kod pocztowy

83-000

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

396247 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

20183,04 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

20183,04 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

20183,04 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Viridian Polska Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5212983607

7.3.3)Ulica

ul. Morgowa

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

04-224

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

20183 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33192120-9Łóżka szpitalne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
394 514 zł
Próbka: 26 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
166 225 zł557 937 zł
Rozstęp międzykwartylowy
391 712 zł
Źródło próbki
CPV 33192· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
166 225 zł
Mediana
394 514 zł
Górny kwartyl
557 937 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Siedlce.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 416 431 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33192120-9 (Łóżka szpitalne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Cormed MD Kornelia Lisiewska (Pruszcz Gdański). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.