Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Architektur Kacper Kolenda plus· Turekmikrofirma
Wartość umowy
147 800 zł
Umowa zawarta
13 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 30 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 147 800 zł – 332 100 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%DOŚWIADCZENIE PROJEKTANTA BRANŻY ARCHITEKTONICZNEJ40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

,,Budowa kompleksu basenowo-rekreacyjnego wraz z infrastrukturą towarzyszącą na terenie OSiR przy ul. Armii Krajowej - opracowanie programu funkcjonalno-użytkowego"

Zamawiający Gmina Miejska Turek (Turek, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „,,Budowa kompleksu basenowo-rekreacyjnego wraz z infrastrukturą towarzyszącą na terenie…”, wybierając ofertę wykonawcy Architektur Kacper Kolenda plus. Wartość umowy: 147 800 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina Miejska TurekTurek, Wielkopolskie (powiat Turecki →)opublikowano 28 sierpnia 2026
Wartość umowy
147 800 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    11 czerwca 2026

    Termin ofert: 22 czerwca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    28 sierpnia 2026

    7 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Architektur Kacper Kolenda plus (Turek), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 147 800,00 zł (umowę zawarto 13 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 147 800,00 zł do 332 100,00 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail