Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
156 602 zł
Umowa zawarta
4 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 1 września 2026 do 25 czerwca 2027
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 156 602 zł – 229 172 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas podstawienia pojazdu zastępczego20%Wiek pojazdu20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przewóz uczniów do Szkoły Podstawowej w Wodzinie Prywatnym w roku szkolnym 2026/2027

Zamawiający Centrum Obsługi Administracyjno - Finansowej Szkół i Przedszkoli w Tuszynie (Tuszyn, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Przewóz uczniów do Szkoły Podstawowej w Wodzinie Prywatnym w roku szkolnym 2026/2027”, wybierając ofertę wykonawcy P.U.H. NKM. Cena wybranej oferty: 156 602 zł. Złożono 6 ofert.

Cena wybranej oferty
156 602 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~3,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    03 lipca 2026

    Termin ofert: 14 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    28 sierpnia 2026

    6 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy P.U.H. NKM (Rydzyny), mikrofirma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 156 602,12 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 156 602,12 zł do 229 172,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2026 r. do 25 czerwca 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail