Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
2 312 960 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    678 600 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    1 634 360 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena90%Aspekty społeczne - Zatrudnienie przez wykonawcę osoby lub osób wymienionych w katalogu ok10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługi społeczne w Gminie Kłoczew

Zamawiający Gmina Kłoczew (Kłoczew, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługi społeczne w Gminie Kłoczew”, wybierając ofertę wykonawcy CE Lingua Sp.z o.o. Łączna wartość umów: 2 312 960 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina KłoczewKłoczew, Lubelskie (powiat Rycki →)opublikowano 28 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
2 312 960 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: CE Lingua Sp.z o.o. (część 1); CE LINGUA Sp. zo.o. (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 2 312 960,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA KŁOCZEW

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 711582240

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Długa 67

1.5.2.)Miejscowość

Kłoczew

1.5.3.)Kod pocztowy

08-550

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL815 - Puławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@kloczew.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.kloczew.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ad8401af-9475-4c54-93b3-89795282c365

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługi społeczne w Gminie Kłoczew

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ad8401af-9475-4c54-93b3-89795282c365

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00412346

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zamówienie jest dofinansowane w ramach realizacji projektu pn. Usługi społeczne w Gminie Kłoczew współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Działania 8.5 Usługi społeczne Priorytetu VIII Zwiększanie Spójności Społecznej w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00320164

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.1.5.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

1078451,04 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług opiekuńczych dla osób wymagających wsparcia w codziennym funkcjonowaniu, które ze względu na wiek, stan zdrowia lub sytuację życiową, w tym brak wsparcia ze strony rodziny lub osób bliskich, nie są w stanie samodzielnie zaspokajać podstawowych potrzeb życiowych.
Usługi będą realizowane w miejscu zamieszkania uczestników projektu, z uwzględnieniem ich indywidualnych potrzeb, stanu zdrowia oraz sytuacji życiowej.
Celem realizacji usług jest poprawa jakości życia osób niesamodzielnych, zwiększenie dostępności usług społecznych na poziomie lokalnym oraz rozwój środowiskowych form wsparcia.
Organizacja i sposób realizacji usług
1. Usługi będą świadczone średnio 7 dni w tygodniu
a) 7 dni w tygodniu przez 104 tygodnie
b) Średnio 10 godzin w tygodniu dla uczestnika, z możliwością elastycznego dostosowania harmonogramu do bieżących potrzeb uczestników projektu.
c) łącznie 1040 godz. wsparcia/uczestnika
2. Wykonawca zobowiązany będzie do zaangażowania co najmniej 5 opiekunów realizujących usługi na podstawie umów cywilnoprawnych lub innych dopuszczalnych form zatrudnienia.
3. Liczba osób objętych wsparciem - 15 osób (oraz ich rodzin) potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu

4.5.3.)Główny kod CPV

85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

4.5.5.)Wartość części

678600,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług asystenckich dla osób z niepełnosprawnościami (OzN), mających na celu zapewnienie stałego lub okresowego wsparcia uczestników projektu w wykonywaniu podstawowych czynności dnia codziennego, zwiększenie ich samodzielności, aktywności społecznej oraz poprawę jakości życia.
Usługi będą realizowane w miejscu zamieszkania uczestników oraz – w zależności od indywidualnych potrzeb – również poza miejscem zamieszkania, w zakresie niezbędnym do aktywnego funkcjonowania społecznego, zawodowego lub edukacyjnego uczestników.
Wsparcie musi być świadczone z poszanowaniem godności, autonomii, prywatności oraz prawa uczestników do samostanowienia i podejmowania decyzji dotyczących własnego życia.
Organizacja i sposób realizacji usług:
1. Usługi będą świadczone przez osoby posiadające kwalifikacje, doświadczenie lub przygotowanie odpowiednie do realizacji usług asystenckich.
2. Wykonawca zobowiązany będzie do zaangażowania co najmniej 10 asystentów realizujących usługi na rzecz uczestników projektu.
3. Usługi planuje się realizować przeciętnie:
a) 5 dni w tygodniu przez 104 tygodnie
b) Średnio 2 godziny dziennie dla uczestnika, z możliwością elastycznego dostosowania harmonogramu do bieżących potrzeb uczestników projektu.
c) łącznie 1040 godz. wsparcia/uczestnika
4. Liczba osób objętych wsparciem - 35 osób z niepełnosprawnością (oraz ich rodzin) potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu

4.5.3.)Główny kod CPV

85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

4.5.5.)Wartość części

1634360 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

3

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

678600 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

823680 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

678600 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

CE Lingua Sp.z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6783144332

7.3.3)Ulica

Młyńska 9/1

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

31-469

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

678600 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2028-06-30

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1634360,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1921920,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1631360,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

CE LINGUA Sp. zo.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6783144332

7.3.3)Ulica

Młyńska 9/1

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

31-469

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1634360 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2028-06-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

85311200-4Usługi opieki społecznej dla osób n…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
267 895 zł
Próbka: 40 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
177 095 zł569 559 zł
Rozstęp międzykwartylowy
392 464 zł
Źródło próbki
CPV 85311· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
177 095 zł
Mediana
267 895 zł
Górny kwartyl
569 559 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Kłoczew prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kłoczew.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 2 312 960 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 85311200-4 (Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: CE Lingua Sp.z o.o. (Kraków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.