Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
266 769 zł
Umowa zawarta
27 sierpnia 2026
Okres realizacji
15 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 266 769 zł – 350 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Cyberbezpieczny samorząd gminy Krzyżanów”

Zamawiający Gmina Krzyżanów (Krzyżanów, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Cyberbezpieczny samorząd gminy Krzyżanów”, wybierając ofertę wykonawcy Zoneo Oleksiewicz Spółka Komandytowo-Akcyjna. Wartość umowy: 266 769 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina KrzyżanówKrzyżanów, Łódzkie (powiat Kutnowski →)opublikowano 28 sierpnia 2026
Wartość umowy
266 769 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 sierpnia 2026

    Termin ofert: 17 sierpnia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    28 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zoneo Oleksiewicz Spółka Komandytowo-Akcyjna (Kutno), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 266 768,76 zł (umowę zawarto 27 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 266 768,76 zł do 350 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 15 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail