Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
3 259 457 zł
Umowa zawarta
10 sierpnia 2026
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 3 259 457 zł – 4 285 093 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja drogi powiatowej Nr 3907Z Szczecin – Dobieszczyn na odcinku Dobra - Stolec

Zamawiający Starostwo Powiatowe w Policach (Police, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja drogi powiatowej Nr 3907Z Szczecin – Dobieszczyn na odcinku Dobra - Stolec”, wybierając ofertę wykonawcy STANLED SP. ZO.O. Wartość umowy: 3 259 457 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Starostwo Powiatowe w PolicachPolice, Zachodniopomorskie (powiat Policki →)opublikowano 28 sierpnia 2026
Wartość umowy
3 259 457 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy STANLED SP. ZO.O. (STARGARD), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 3 259 457,13 zł (umowę zawarto 10 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 3 259 457,13 zł do 4 285 093,42 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Starostwo Powiatowe w Policach

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 811762713

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Tanowska 8

1.5.2.)Miejscowość

Police

1.5.3.)Kod pocztowy

72-010

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL428 - Szczeciński

1.5.7.)Numer telefonu

914328100

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

powiat@policki.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.policki.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1312820

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja drogi powiatowej Nr 3907Z Szczecin – Dobieszczyn na odcinku Dobra - Stolec

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-407ecac3-2119-4959-bd66-8ffbd4543f13

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00412076

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00046700/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.6 Modernizacja drogi powiatowej Nr 3907Z Szczecin – Dobieszczyn

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00248857

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WORZL.272.11.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji drogi powiatowej Nr 3907Z Szczecin – Dobieszczyn na odcinku Dobra – Stolec.

Zakres rzeczowy inwestycji obejmuje remont nawierzchni jezdni drogi powiatowej Nr 3907Z Szczecin – Dobieszczyn na 4 wytypowanych odcinkach drogi:
1) Odcinek nr 2 – o długości ok. 3 708 m i szerokości jezdni 5,60 – 6,05 m;
Początek odcinka wyznaczono za miejscowością Stolec, a koniec odcinka za skrzyżowaniem
z drogą powiatową Nr 3908Z
2) Odcinek nr 3 – o długości ok. 270 m i szerokości jezdni 5,85 – 6,05 m. Odcinek zlokalizowany jest między skrzyżowaniami ze ścieżkami rowerowymi
3) Odcinek nr 4 – o długości 364 m i szerokości jezdni 5,85 – 6,05 m. Odcinek ten zlokalizowany jest między skrzyżowaniem z ul. Zachodnią a ścieżką rowerową w kierunku m. Łęgi
4) Odcinek nr 5 – o długości 2 800 m i szerokości jezdni 5,60 – 6,60. Odcinek zlokalizowany jest między skrzyżowaniem z drogą w kierunku przejścia granicznego Buk – Blankensee
a miejscowością Buk za skrzyżowaniem z ul. Leśne Wzgórze do wyspy dzielącej przed skrzyżowaniem

W ramach remontu wykonawca zobligowany jest do wykonania frezowania istniejącej nawierzchni, ułożenia geosiatki szklano-węglowej i ułożenia warstwy ścieralnej AC8S o gr. 4 cm. Dodatkowo wykonawca zobligowany jest do wykonania regulacji poboczy o szerokości 1m i oczyszczenia rowów w miejscu ich występowania.

Szczegółowy zakres przedmiotu umowy określony został w dokumentacji projektowej, stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45112730-1 - Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad

45233140-2 - Roboty drogowe

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3259457,13 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

4285093,42 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

3259457,13 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

STANLED SP. ZO.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8542408813

7.3.3)Ulica

Pierwszej Brygady 35

7.3.4)Miejscowość

STARGARD

7.3.5)Kod pocztowy

73-110

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

3259457,13 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233120-6Roboty w zakresie budowy dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
788 292 zł
Próbka: 192 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
328 802 zł1 597 243 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 268 442 zł
Źródło próbki
CPV 45233120· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
328 802 zł
Mediana
788 292 zł
Górny kwartyl
1 597 243 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Rejestr umów

Umowa z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Starostwo Powiatowe w Policach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Police.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 3 259 457 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233120-6 (Roboty w zakresie budowy dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: STANLED SP. ZO.O. (STARGARD). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.