Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
1 522 494 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    922 500 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    599 994 zł
    5 ofert
Oferty w postępowaniu
10 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena90%Okres gwarancji10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

BUDOWA KANALIZACJI SANITARNEJ I PRZEPOMPOWNI ŚCIEKÓW W MIEJSCOWOŚCI RYBINA, GMINA STEGNA I BUDOWA KANALIZACJI SANITARNEJ I PRZEPOMPOWNI ŚCIEKÓW W MIEJSCOWOŚCI SZTUTOWO, GMINA SZTUTOWO

Zamawiający Przedsiębiorstwo Komunalne "mierzeja" Sp. z o.o. (Stegna, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „BUDOWA KANALIZACJI SANITARNEJ I PRZEPOMPOWNI ŚCIEKÓW W MIEJSCOWOŚCI RYBINA, GMINA STEGNA…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 1 522 494 zł. Złożono 10 ofert.

Łączna wartość umów
1 522 494 zł
Liczba ofert
10 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 czerwca 2026

    Termin ofert: 8 lipca 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    28 sierpnia 2026

    5 ofert2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Przedsiębiorstwo HYDRO-SERWIS Stanisław Mielewczyk (część 1); PLUMBER- INSTAL- WIESŁAW CENDROWSKI (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 1 522 494,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 10 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail